Two and a half man
Forum Zabava Serije


KinG KinG   18.02.2013 u 06:14

meni naj kad je alan otisao negde i ostavio 14ogodisnjeg jake-a sa charlijem i oni otisli do komsija upoznali nekog ragbistu od 2 metra i njegova cerka (selest) je otisla sa jake-om posle dolazi kod charlija taj ragbista i poce da place kao <<zena me ostavila,i to zbog plejskikera (ili tako nesto) ,sicusan covek iz srbije (wtf),bez i jednog samoglasnika u citavom imenu. a charli u fazonu : yeah,gril zribnik (ja sam se kido )
Cranium Cranium   18.02.2013 u 08:38

Najjace mi je bilo kad su terali klinca da im riba...inace ode u vojnu skolu. i sad riba on tu verandu i nesto je gundjao, dolazi Charli...
- Ti to meni odgovaras vojnice?
- Ne.
- Ne sta? (ocekivao je ono No sir )
- Ne nikako? (No way?)
Ja se otkinuo...taj klinac je najjaci u celoj seriji.
Kad je hteo da zalepi patiku tako sto ce da je zahefta dok mu je patika na nozi. Charli mu kaze, mislim da bi trebalo da je skines prvo. Vazi strice Charli. 10 sekundi kasnije cujes SON OF THE BITCH!! mali priheftao prste.
KinG KinG   18.02.2013 u 09:02

msm da je son of a bitch ali da ne trazimo jaje u dlakama ja sam bolestan choek ili kad je dosla bertina unuka,,, kad je jake bio mali
Cranium Cranium   18.02.2013 u 09:59

Uuuu gle mene retarda. my bad mann. I ja sam kao ucio engleski od treceg osnovne. Salim se, izj**o sam se carski.
Cranium Cranium   18.02.2013 u 10:04

Ili kad je Alan upao u Charlijevu sobu i provalio kameru na plazmi iznad kreveta. Krenuo da se sljepa po dupetu.
- ko je tvoj tatica?
- ko je tvoj tatica?
Ulazi Dzejk u sobu.
- Nazalost ti si.
KinG KinG   20.02.2013 u 02:20

Nisam to gledao ali ahahhahaahahhahahahahhaahahaha
FoX FoX   14.11.2013 u 20:16

Haaha eee dobre stare epizode..pocela 11epizoda(bez charlija naravno)..upropastili su seriju...aston umislio da je glumac...msm ok je lik ali ne zna da glumi..tj nije za glumca a alan...najvise me nervira sto forsiraju onu njegovu bivsu devojku..lindsey ide mi na zivce al ajd...mozda se poprave i mozda vrate charlija
atom atom   15.11.2013 u 06:26

Meni je najjače kad Čarli odvede Džejka da se kladi na konje,i sad Džejk dobio novac.I voze se oni u kolima Čarli namršten,a Džejk kaže:


Džejk:Zar se ne raduješ što sam osvojio ovolike pare?

Čarli:Naravno da se radujem...imbecilu mali!

Džejkj, nema potrebe za veđanjem...mogu da ti pozajmim malo.

Čarližejk,kunem ti se,ako ne prestaneš,izbaciću te iz kola pa ćeš kući pešice!

Džejk:Ne moram pešice,sa ovim parama mogu da uzem taksi,limuzinu...

Čarli:...ili mrtvačka kola.


hahahaha :')
FoX FoX   05.01.2014 u 15:13

Koja patetika...sezona 11 je tek uzas i veliki promasaj..toliko "gejstva" u svakoj epizodi da to nije normalno...propade i ova serija...
Cranium Cranium   05.01.2014 u 15:24

FoX (05.01.2014/14:13)
Koja patetika...sezona 11 je tek uzas i veliki promasaj..toliko "gejstva" u svakoj epizodi da to nije normalno...propade i ova serija...
Gej fore prolaze....ponekad. Ma prijatelji su serija svih serija. Tu su gej fore prolazile.

Forum početna