Hitman 1, 2, 3, 4
Forum Tehnologija PC Igre


Cranium Cranium   24.08.2013 u 13:26

Po meni najzanimljivija igrica koju sam igrao. Vi ste tajni agent, placeni ubica koji radi za jednu firmu koja jelte pruza takve usluge. Vi ste plod njihovih laboratorija kao genetski projektovana placena ubica. Nemate savest, imate znanje. Zovu vas agent 47, po zadnja 2 broja bar koda koji imate utisnuti na potiljku. U 4 igre koje sam ja igrao (a izasla je i peta) cete se zabaviti kao nikad. Mnogo misija. Mnogo ljudi treba lisiti zivota. Kako? Na vama je da odlucite. Mozete misiju zavrsiti bez ispaljenog hica, da vas niko ni ne vidi. A mozete takodje ici redom i ubijati sve sto vam se priblizi. Ima mnogo nacina kako da upadnete u "area" , mozete kroz podrume, direktno, sa strane itd itd. Informacije vam daje izvesna Dajana koja vas vodi kroz misije. Na kraju cetvrte igre vas i ona izdaje, ubrizgava vam injekciju u vrat na prevaru i vi "umirete". Medjutim, budite se na sopstvenoj sahrani i saljete u smrt celu svitu. Bezite. Niko ne zna vase pravo ime, na kraju cetvrte igre se predstavljate kao izvesni Johnson (ako je to uopste vase pravo prezime) i show se nastavlja.
Cranium Cranium   24.08.2013 u 13:29

Ovako je sve pocelo.
m.youtube.com/watch?v=y ... gl=US
PRVA MISIJE DALEKE PRVE IGRE. Primecujete da je mozete zavrsiti za par minuta ako znate kuda i kako. Medjutim, ja sam uvek vise voleo da usmrtim celu mapu. Tako da to traje i traje.
Cranium Cranium   24.08.2013 u 13:46

Ove misije u drugoj igri cu se secati dok sam ziv. m.youtube.com/watch?p=9 ... guid=
Treba spasiti otetog svestenika koji vas je ispovedao na pocetku igre. Misija se odvija u crkvi. Svestenik je u ispovedaonici sa glavnim bosom, a hol crkve je prepun snajperima. Kako uci u crkvu? preteska misija. Ja sam ulazio odozdo, pravo medju njih. Evo sad vidim da je postojao laksi nacin.
Cranium Cranium   24.08.2013 u 14:02

Poslednja misija trece igre. m.youtube.com/watch?v=I ... gl=US Za petama su vam panduri. Locirali vas, opkolili su vasu zgradu i spremaju se da vas uhvate. Zivog ili mrtvog. Ovde vidite kako im je lako umakao kada se igrica izuci. Ali kada stupite u okrsaj sa cuvarima reda, nije nimalo lako pobeci.
Cranium Cranium   24.08.2013 u 14:05

Izdajaaaa! m.youtube.com/watch?p=6 ... hl=en
Edy Edy   24.08.2013 u 23:31

nisam gledao ove youtube snimke, neću da mi kvariš užitak ako je igra stvarno tako dobra ;) nisam je igrao, ako nekad nađem vremena probat ću, volim ovakve mozgalice ali da nisu tetris i sl
KinG KinG   24.08.2013 u 23:36

Ako oces mozgalice probaj da predjes the elder scrool: skyrim
Cranium Cranium   24.08.2013 u 23:54

Edy (24.08.2013/21:31)
nisam gledao ove youtube snimke, neću da mi kvariš užitak ako je igra stvarno tako dobra ;) nisam je igrao, ako nekad nađem vremena probat ću, volim ovakve mozgalice ali da nisu tetris i sl
Pa i nije neka mozgalica. Jednostavno je zabavna na pravi nacin. Realisticna je. evo npr prva misija u drugom delu je meni upecatljiva. Otet je svestenik i odveden u jednu vilu. Ti odlazis da ga spasis, ALI!! Kako to biva sa mafijom, na svakom cosku cuci obezbedjenje u odelima i crnim cvikama. Na glavnoj kapiji, na sporednim vratima. Svuda ih ima. Kako uci? Mozes da se zaletis na glavnu kapiju, masakriras obezbedjenje na kapiji, ali onda ocekuj da svi znaju da si tu i da nece samo gledati. Mozes da ubijes postara, prerusis se u njega i onda odes na glavnu kapiju. Ako nemas oruzje kod sebe, pustice te u dvoriste vile. Ako ti nadju, provaljen si. itd itd itd. Ta misija se zavrsava za 5 minuta ako si profi. Znas svaki stek itd. Ali ako ne znas, onda ces da gulis dobrih pola sata. Nekako te uhvati paranoja, joj ako me provale, necu ovuda da idem. Jos ide neka napeta muzika sa vremena na vreme. Vrh je igrica.
Edy Edy   25.08.2013 u 23:42

probao sam Hitman 1 sviđa mi se što je realna, ali nisam ni prvi nivo uspio preći.. ja naravno prvo pokušao da onog kineskog poslanika ubijem tako što mu jednostavno priđem i bum u čelu, ispada problem sad što ima previše čuvara pa me odmah upucaju, tako da se nemam kad sakrit a teren je zeznut ne mogu koristiti snajper u toj misiji izgleda, što je šteta kako preći?
Cranium Cranium   25.08.2013 u 23:54

Kako nemas snajper bre? Snajperom se ubija Chajniz. Imas lift kojim se penjes na zgradu jednu. I odatle ga skidas snajperom. Pogledaj klip 1. Mada sam ga ja zviznuo snajperom sa zemlje. Sa pristojne daljine, i onda bezao.

Forum početna