Klonovi serija.
Forum Zabava Serije


Cranium Cranium   20.11.2013 u 14:15

Ooooo bozeeee. Koliko ljudi nemaju srama. Skrnave klasike, samo da zgrnu po koju kintu. Danas sam video da se snima jos jedan klon Spanskih humoristickih serija. Snima se i serija koja ce se zvati "Papijeva ekipa" a bice klon popularne serije "Pakov svet" koja je isla na Studio-B. Originalna serija prati sudbine Spanskih policajaca koji kroz svakodnevna spartanja i avanture kroz ozloglaseni kraj grada opisuju zivot Spanaca. Serija obiluje sa dosta crnog humora. Elem, postavite i vi neke klon serije kojih se setite. Ovo je originalna verzija. m.youtube.com/watch?v=T ... oogle , a ovo trejler za ovo nase cudoviste. m.youtube.com/watch?v=k ... ro-Pw
ROK
roky  
 20.11.2013 u 14:51

ovo vredi pratiti..........
Cranium Cranium   20.11.2013 u 14:53

Koje? Ovo nase sranje? Ne vredi veruj mi.
Edy Edy   21.11.2013 u 00:21

Nazalost tako je mogu da nabrojim bruku kopiranih emisija na TVu... kao onaj Sud na Novoj-TV, onda najslabija karika, ZMBT na hayatu (kopija mnogo takvih, kao DSDS u njemačkoj), ima i ona sto je prekinuta sa snjimanjem... ne znam na kojem kanalu, hrvatska glavnu riječ vodila u snjimanju mada je bila kao multinacionalna ekipa... i to je kopija "dobra vremena, loša vremena" koja od pamtivijeka ide na RTLu njemačka jbg, njemci su orginalni samo po jednom: komedije tu su odlični... snjime ljudi parodiju na film a ono ispadne bolje nego orginalan film :xD a balkan? naša današnja kinomatografija se svodi na: NMK, Lud Zbunjen, Normalan, i koja repriza starih filmova sa Batom Živojinovićem i sličnim ovo ostalo: smeće... čak i srpska Ultra, koja pušta crtane je po meni loša jedino što vrijedi na njoj gledati su Lovci na zmajeve... ostalo sve neki japanski anime koji vas nagovara da kupite igračke
Cranium Cranium   21.11.2013 u 00:22

Hrvatska verzija "Prijatelja" koja se zove Bitange i princeze. Okej, oni nisu maznuli ceo scenario ali izvaljujes da je to to. Ima istu sustinu.
Cranium Cranium   06.12.2013 u 22:48

DAKLE OVDE PISITE O SERIJAMA, ne otvarajte duple teme.
Tommy Tommy   07.12.2013 u 00:09

Hrvatska verzija Bračnih voda, živo sranje. sve su kopirali od a do ž
Slovenci imaju klon mučki isto su sve kopirali ali su prilagodili pa ne izgleda loše.
Cranium Cranium   07.12.2013 u 00:16

Ne znam za te serije.
Tommy Tommy   07.12.2013 u 00:35

brat bratu slovenske mučke
youtube.com/watch?v ... kOCVY
bračne vode
youtube.com/watch?v ... bNvR0
Cranium Cranium   07.12.2013 u 00:37

Tommy (06.12.2013/23:35)
brat bratu slovenske mučke
youtube.com/watch?v ... kOCVY
bračne vode
youtube.com/watch?v ... bNvR0
Pogledacu za nekih pola sata. ;)

Forum početna