Koliko vremena provodite za racunarom?
Forum Tehnologija Internet


Zvezdas Zvezdas   21.11.2014 u 12:09

Dakle, koliko vremena dnevno provedete za racunarom, na internetu, igricama... ?
DzO DzO   21.11.2014 u 14:27

Internet nemam, ali provedem sat dva kad mogu. Uglavnom igram igre
Zvezdas Zvezdas   21.11.2014 u 15:34

Ja svo vreme sto sam za kompom i sa fona posvetio sajtu @BLACKFOX WAP i rezultati su vidljivi valjda cu dobiti neko unapredjenje ostalo vreme prelistam stampu, na Facebook retko kad koristim tako da sam najviše vremena posvtio bf-u i to 4 sata mozda dnevno
atom atom   21.11.2014 u 15:50

Komp koristim samo da odgledam neki film ili seriju.Uglavnom svo vreme provedem na tabletu
Cranium Cranium   21.11.2014 u 18:07

Ja komp upalim uveče da odgledam seriju ili neki film. To je sat ili sat ipo. Na fonu sam po ceo dan ali to je onaj fazon. Stigne mi notifikacija. Pogledam i nazad u dzep. Zanemarljivo znači. A komp mi je slab za igrice, tako da tu dosta vremena štedim. Inače ovi moji pavijani drndaju po ceo dan neka sranja od igrica. Ne znam kako im oči ne poispadaju.
Zvezdas Zvezdas   21.11.2014 u 18:36

Cranium (21.11.2014/17:07)
Ja komp upalim uveče da odgledam seriju ili neki film. To je sat ili sat ipo. Na fonu sam po ceo dan ali to je onaj fazon. Stigne mi notifikacija. Pogledam i nazad u dzep. Zanemarljivo znači. A
Fon koristis za net ili komp?

Lakse je sa fona sve... Možeš da ga kostis bilo gde za net
Cranium Cranium   21.11.2014 u 20:07

Pa i jedno i drugo koristim za net. Samo komp mi nije pri ruci. A i kad upalim komp, ili gledam film ili neku muziku pustim. Nemam živaca da se kačim na fejs ili bf. To proveravam sa fona.
Cranium Cranium   21.11.2014 u 20:08

Jednom sam se ulogovao na bf sa kompa. Auuuuu koji smor. Ništa se ne vidi.
Zvezdas Zvezdas   21.11.2014 u 22:15

A jeste smor ali na fb- u nemozes sa opere mini da vidis video snimke koje objavljuju a na bf je bila prva web verzija najbolja
Cranium Cranium   21.11.2014 u 22:41

Zvezdas (21.11.2014/21:15)
A jeste smor ali na fb- u nemozes sa opere mini da vidis video snimke koje objavljuju a na bf je bila prva web verzija najbolja
Šta ne može? Može jbt. :-)

Forum početna