Novo na sajtu
Forum BF Zajednica Novosti


Zakljucana tema
FoX FoX   27.06.2012 u 21:32

MCR99, ahaahah pa moram malo,kad dodajem swe i swasta
FoX FoX   14.07.2012 u 03:25

Promenjene neke opcije za banovane korisnike,ne mogu da vide shoutbook,razglas,pisu pp i jos neke sitnice...takodje popravljene neke male greske na web verziji.I napokon sam uspeo da napravim u forumu antispam,tacnije,ne mozete da napisete poruku koja sadrzi manje od 10.simbola(slova&brojeva)
Takodje popravljena greska kod upisivanja neke adrese u forum ...greska je bila kad upisete neku adresu sa znakom - nece da ocita forum tu adresu
primer:
blackfoxwap.tk/primer- ... rimer
SRB
Srbenda  
 17.07.2012 u 21:27

I stavi ako mozes da browser drzi mesec i vise dana pozadine i logo u kompu...da ne mora svaki out da skida sa servera ako me razumes...
To se valjda radi preko .htaccess fajla na serveru ako to podrzava
FoX FoX   17.07.2012 u 21:38

Srbenda, aha,ok znam na sta mislis..na kolacice?
King,pa imam vec tv program...stavicu to na glavnu mozda,videcu gde da ubacim
SRB
Srbenda  
 17.07.2012 u 21:44

Da mislim na kes browsera. Ako znas sta je .htaccess poslacu ti kod imam negde na kompu...
Odradi test na tools.pingdom.com/fpt pa javi sta kaze .htaccess se smesta na server u tvoj root folder valjda ako ga server sam ne kreira... Mozemo cak i novu temu da otvorimo optimizovanje sajta ili tako nesto, kompresija its itd... Koristice ostalim clanovima a stvarno ima dosta toga...
FoX FoX   23.08.2012 u 01:10

Srbenda, evo rezultata sa onog sajta (al se rimuje)

mnogo brze radi,bar ja mislim....tnks za ovo

Priloženi fajl : rezultat.jpg (0.03 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   26.08.2012 u 05:50

dodao sam muzicki player,ako bude potrebno,ubacicu jos pesama,dostupno je samo onima na kompu,i takodje prednost je sto imate pri dnu player-a ,pored volumen-a ,ikonicu,stisnete nju i izbacice vam playlistu,pa izaberite sta vam se slusa
mozda ce biti potrebno da instalirate flashplayer,ako ga nemate....
AKON AKON   27.08.2012 u 01:57

A što ja nemogu da udjem preko opere?
SRB
Srbenda  
 27.08.2012 u 06:47

AKON (26.08.2012/23:57)
A što ja nemogu da udjem preko opere?
Samo opera mini ne pusta... Ostale bi trebalo normalno da rade. Nema sanse da preko mini opera pustas flash ili .gif fajlove tebra jer kad server obradi stranicu dobijas samo staticni sadrzaj... Dobro radi AJAX i tako neke skriptice al nista vise od toga ;)
AKON AKON   27.08.2012 u 13:32

Ma neizbacuje nikakwe ikonice samo stoji ona siva tema i na vrhu novosti sajta i ništa wiše

Forum početna