MC Dog feat. Clop & Dirt - Podrumsko Skloniste
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   22.11.2015 u 11:24

A ono za raciju, okupaciju. Ahahahahaha.
DR_
Dr_Psycho  
 22.11.2015 u 12:26

@Cranium (22.11.2015/10:24)
A ono za raciju, okupaciju. Ahahahahaha.
A odakle mu to smece? Ovo je kao neko upozorenje,e moram da cujem to uzivo
Cranium Cranium   22.11.2015 u 12:49

Nema više te pesme. Bila je na starom forumu. Ahahahahahahahahah
DR_
Dr_Psycho  
 22.11.2015 u 13:21

@Cranium (22.11.2015/11:49)
Nema više te pesme. Bila je na starom forumu. Ahahahahahahahahah
Ahahhahaha jesi ti to pustao svojima u kraju?
FoX FoX   22.11.2015 u 13:39

ahahah " To je bilo za vreme inflacije
Kada je snaga racije
Bila mnogo slaba protiv NATO korporacije
I te nacije
I njihove mutacije
I americke okupacije" pretrazio sam bazu starog foruma ali nema..on je to bio okacio samo na ytb
FoX FoX   22.11.2015 u 13:50

a bila je i ova pesmica tekstovi-pesama.com/mc- ... 038/1
Cranium Cranium   22.11.2015 u 15:10

Jao jesam, puštao sam svima. Plakaaaanjeeee.
Sećam se i pesme brz je kao voz. Ahahahahah
Cranium Cranium   22.11.2015 u 15:12

Ajahahahahahahah, fox čitaš mi misli.
FoX FoX   22.11.2015 u 15:14

hahah ludak Us'o sam u njega malo se potpisivo
I vid'o da je stanje malo crno malo sivo
Cim je kre'no bilo je brzo
U malo se nisam smrzo stvarno šteta što nema nigde tih pesmica
Cranium Cranium   22.11.2015 u 15:23

Ima kod njega sigurno, samo šteka.

Forum početna