Cranium Cranium   04.10.2016 u 00:56

Za početak, malo da se informišemo.

Nebeska truba je naziv koji se koristi za imenovanje čudnog, jezivog zvuka koji se čuo širom planete zemlje proteklih godina. Iako je ovaj dogadjaj ostao poprilično neispraćen, uplašeni stanovnici planete zemlje su kačili snimke na jutjub i javnost je tako i saznala za ovo. U Srbiji se ja mislim nisu čule trube, ali u Americi, Britaniji, Rusiji, Nemačkoj, Kanadi itd jesu. Verovatno u još mnogo zemalja, samo treba pregledati sve snimke.

O čemu se radi?
Ljudi su počeli da prijavljuju da su čuli jezive zvuke koji kao da dolaze sa neba. Podsećaju na riku neke ranjene zveri pred smrt.

Mnogi su to brže bolje protumačili kao najavu sa neba, od boga na dogadjaje koji nam slede. A to je armagedon i kraj sveta. Jer po bibliji, bog je andjelima dao 7 truba i ako se te trube ikada upotrebe, dolazi sudnji dan , otvara se carstvo nebesko za "nebeski narod" , a ostali grešnici ostaju na zemlji da čekaju svoj strašni kraj.

Posle svake trube nešto loše se desi. A posle 7, došao je i taj tren.

Neka nam je bog u pomoći.

A šta kaže NASA?

NASA kaže da je stvarno registrovan čudan zvuk ali da on dolazi iz dubine zemlje, a ne sa neba, svemira itd.

Kao to se stalno dešava ali tiho, pa ljudi ne čuju.

A sada, evo malo i klipa. Da se upoznate sa materijom.
youtu.be/ox5saU4Xnmc

Moje mišljenje je da je majka zemlja neeekako kriva za ove zvuke. Pojma nemam kako. Uglavnom, ako krenu prave trube da nam sviraju, ne bi sedeli i pisali ovo sigurno.
atom atom   04.10.2016 u 01:50

Ja sam čuo za to.Neki kažu da to kao anđeli duvaju u trube kada hoće nešto loše da se desi.Velika misterija...
twistex twistex   04.10.2016 u 11:26

valjda bi svi trebali da cujemo ako je od boga a ne samo neki gradic..a i sta meni znaci truba..ja i dalje necu znati ko je taj bog..tj ciji
Cranium Cranium   04.10.2016 u 11:58

Pa možda se i čulo svuda. Samo mi nismo bili tada na ulici. Jedna moja rodjaka kaže da je čula neke zvuke čudne, kad joj je sin pokazivao klipove.

Ja i dalje tvrdim da je NASA ovog puta u pravu. Ne znam kako ali realnost i biblija kažu da se trube čuju, a da mi ne vidimo smak sveta. Bar ne onaj kakav je opisan u bibliji.
atom atom   29.07.2020 u 15:15

Počelo i kod nas. Najzanimljivije je to što sam gledao reportažu rts-a o ovome,i što niko od nadležnih ne zna ništa o tome,a veliki broj ljudi je čuo taj zvuk.

Mixy Mixy   29.07.2020 u 15:33

Everybody relax. Its just god moving some furniture around.
zenon zenon   29.07.2020 u 15:39

atom atom   29.07.2020 u 15:44

E kad Vučić ne zna ništa o tome,onda smo nagrabusili

Forum početna