BF Inc.
Forum BF Zajednica Novosti


ICE
IcE  
 05.03.2017 u 00:00

FoX (04.03.2017/19:48)
ahahah zeko jest,al je zeka svaki put posle 3prepreke izvršio samoubistvo pa se ice ipak odlučio za besmrtnu kocku
jes bio neki samoubilacki zeko al samo zato sto u originalnoj igrici ima samo dve prepreke a ja sam u svoju stavio 3 samo su sve tri slike bile iste pa se nije kuzilo ta treca prepreka se nekad nasla izmedju dve pozadine i niju ju prikazalo pa se zeko ubio na cist vazduh
ICE
IcE  
 05.03.2017 u 00:03

FoX (04.03.2017/19:38)
To ti nije loša ideja ubacimo sundjer boba kockalonea kao skin a power,ubacimo laser koji razbija prepreke
ovo je izvedivo samo vi ostavljajte ideje sve ce to ja da pokusam uradim ;) al prvo da zavrsim ove dve nove igrice sto radim
ICE
IcE  
 05.03.2017 u 00:15

jbt ovaj BB ce na kraju od obicne javascript igrice postane pravi platformer hahahahahaha ,jedan updejt koji cu stavit uskoro je vezan za zivote ,kad se sudaris izgubis zivot,kad potrosis svih 5 nesto cemo iskemijamo ili ce se igracima svaki 24 sata napunit zivoti ili cemo nesto vise "social like" kao da ti prijatelji mogu poslat zivot ako ti igra netko od prijatelja bb ,ima milion opcija koje se mogu izvedu ovde
Furr Furr   05.03.2017 u 09:35

@IcE Mozemo ja,ti i @Fox da napravimo account na dropbox i tu uvek kad nesto izmenimo da stavimo (editujemo) kod i onako ima opcija za komentare i grupe,pa bi mogli da dodamo jos neke,koji znaju js,css i html,pa bi BB od obicne igrice postao ozbiljan projekat
ICE
IcE  
 05.03.2017 u 12:30

Igrica je prelagana ovaj twist ce dodje do meleon hahaha
DzO DzO   05.03.2017 u 12:40

Mene bi smorilo brt nmg ja nisam strpljiv
FoX FoX   07.03.2017 u 00:18

Izbačena nova verzija "Crne Kutije" /zabava/blackbox/
Neke greške su popravljene i izgled kocke i prepreka je malo promenjen ii poprilično je teže

Jel bolja stara ili ova nova verzija?
I baš me zanima koliko najviše poena možete da napravite u novoj verziji @twistex @zvezdas @dzo
twistex twistex   07.03.2017 u 11:27

Ja 30 maksimum..ima jedna prepreka gde moras dve table da preskocis sto je nemoguce preko tableta..moguce je preko kompa ali meni je ograniceno vreme na istom tako da ako ne vratite stariju verziju ili barem izbacite ovu prepreku ja odustajem od igrice
twistex twistex   07.03.2017 u 11:39

Rekord 35..ali u medjuvremenu nisu izlazile te duple table
ICE
IcE  
 07.03.2017 u 12:54

Ok @twistex videcu da sredim to ,ako vec imas tablet koji ja nemam pa nemogu da vidim sta se tamo desava kazi mi jel secka pozadinu kad se pokrene igra ?

Forum početna