Horor snovi
Forum Zdravlje Ostalo


FoX   02.10.2017 u 22:09

hhahahha kad si baksuz "sagorela" ti simpatija a ti umesto da si ušao u vatru da je spaseš ti otišao kod ove matore učiteljice da te bode u kuk

Phahhaha svašta ... šta ti dečko sanjaš

eee liftovi su zeznuti..i ja sam sanjao da mi pada lift..al to obicno kad polako tonem u san pa krene da pada pa se onako trznem
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Zvezdas Zvezdas   02.10.2017 u 22:24

FoX (02.10.2017/20:09)
hhahahha kad si baksuz "sagorela" ti simpatija a ti umesto da si ušao u vatru da je spaseš ti otišao kod ove matore učiteljice da te bode u kuk :ha
Hahaha a spasavao sam je ja ali nisam uspeo i na kraju je nadjem sagorelu

A bre ona mi davala inekcije bila bolnicarka ta simparija sto je sagorela je bila bolnicarka,imala ambulanta u sastavu skole

A zeznuto,mene bas uhvatila panika,buncao sam u snu,i obicno to sanjam kada treba da se probudim izutra
FoX FoX   18.06.2018 u 10:36

Mislim da nema većeg horora nego da te Vučić i u snovima progoni...
Jbt sanjam ga često
Noćas sam ga sanjao, bili na nekom mostu i on i ja se kao znamo(iz prethodnih snova verovatno )..zna on da ga ja ne gotivim baš ali tražio mi da mu pozajmim moj fon..i kasnije mi kaže, ne bi ti meni pozajmio telefon da nemaš poverenja u mene. Ništa mu nisam odgovorio, samo sam se okrenuo i otišao... I kasnije vidim da mi je čeprkao po fonu...verovatno je posumnjao da radim za soroša
Nije horor san ali jbg
Cranium Cranium   18.06.2018 u 11:38

FoX (18.06.2018/08:36)
Mislim da nema većeg horora nego da te Vučić i u snovima progoni...
Jbt sanjam ga često
Noćas sam ga sanjao, bili na nekom mostu i on i ja se
Ahahahahahaaha, p**kousti ulazi i u snove. Ja hvala bogu nisam sanjao govedo.
danix danix   03.06.2020 u 16:36

Nije horor ali ne vidim da ima neka tema o snovima

Sanjao sam neki lucidan san,bio sam svestan da sanjam,i j**ote kako sam bio napaljen.Rekao sam sebi u snu da hocu da j**em,i nisam birao samo se zene pojavljivale a ja nisam birao ahaha ali najjace od svega sto ja nisam j**ao nego gledam sa strane nekog lika kako j**e ali sam osecao kao da ja to radim
PARTYzan PARTYzan   03.06.2020 u 19:00

Dani (03.06.2020/14:36)
Nije horor ali ne vidim da ima neka tema o snovima

Sanjao sam neki lucidan san,bio sam svestan da sanjam,i j**ote kako sam bio napaljen.Rekao sam s
Dani voajer

Forum početna