Legenda o Kolovratu - Furious (2017)
Forum Zabava Film


Djomla97 Djomla97   07.03.2018 u 03:49

Au au au. Kakva filmcina, nemam dovoljno reci da opisem koliko je ovo dobro. Ovakav film zasluzuje posebnu temu. Ovaj film je odusevio Putina, i najgledaniji je Ruski film svih vremene. Nemam dovoljno reci koliko je ovo dobro. Molim vas da ovo ogledajte, ne zbog mene, nego zbog vas. Steta da ovako nesto propustite. Ovo je remek delo..Ne pamtim kad sam bio ovoliko odusevljen nekim filmom. Odvojite vremena, obavezno ovo odlgedajte. Sto se tice ocene, ne obracajte paznju Ruski film, pa ono. Bas mi je drago da sam ovako nesto odgledao, pogotovo kad se uzme u obzir da je Ruska stvar. Inace, Srbija je prva zemlja u kojoj je film prikazan posle Rusije. Muzika je genijalna. Znaci OBAVEZNO da ovo ogledate..

I na kraju. Mozda sam malo preterao sa hvaljenjem. Ali jednostavno ne mogu da ne hvalim. Kad je dobro. Naravno ocena 10/10.



U 13. veku mongolske ratne horde i njihov vođa Batu Khan kontrolisali su većinu sveta. Kako su se kretali ka Evropi, Mongoli su napadali preostale ruske kneževine koje su im se našle na putu. Ipak, njihove planove kvari mali odred snažnih junaka na čelu sa misterioznim hrabrim ratnikom. Film donosi očaravajuću priču o legendarnoj borbi iz bogate ruske istorije u kojoj 17 neustrašivih ratnika brani svoju zemlju od hiljada dobro obučenih vojnika. Ovo je priča o hrabrosti, izdržljivosti i požrtvovanosti za svoju zemlju.
atom atom   07.03.2018 u 09:49

Pogledaću ga danas,čuo sam da ga zovu ruski "300"
atom atom   07.03.2018 u 20:22

Odgeldao.Nije mi nešto,gledao sam i bolje ruske filmove.
Djomla97 Djomla97   07.03.2018 u 21:18

Da l' je moguce da ti se nije svideo?
Mozda se meni bas toliko svideo, zato sto volim ovaj zanr.

Nego, reci mi. Kako ti se svidela muzika u filmu?
atom atom   07.03.2018 u 21:37

Djomla97 (07.03.2018/20:18)
Da l' je moguce da ti se nije svideo?
Mozda se meni bas toliko svideo, zato sto volim ovaj zanr.

Nego, reci mi. Kako ti se svidela muzika u fi
Muzika je dobra.

Forum početna