Misfits
Forum Zabava Serije


Edy   13.10.2013 u 20:24

ja sam gledao prve 2. sezone ili možda 3 ne znam tačno... znam samo da mi je bila dobra ispočetka, kasnije postaje maaalo bzvz šta se dešava dalje? zašto ne valja?
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Tommy Tommy   14.10.2013 u 02:41

Edy (13.10.2013/18:24)
ja sam gledao prve 2. sezone ili možda 3 ne znam tačno... znam samo da mi je bila dobra ispočetka, kasnije postaje maaalo bzvz šta se dešava dalje? zašto ne valja?
Zato jer je od stare postave ostao samo Curtis, a znaš da kad se jednom navikneš ne likove onda kad ih zamjene to više nije isto.
Edy Edy   14.10.2013 u 15:14

ZNAM, nažalost.... ali šta ćeš, ima drugog da se gleda
Tommy Tommy   12.12.2013 u 01:05

završila je serija nadam se zauvijek, tako kažu, meni 5. sezona nije bolja od 4. mada ju drugi hvale i ima dobre ocjene na imdb. kraj je bio nikakav
Edy Edy   12.12.2013 u 10:27

morat ću nekad pogledati ove zadnje 3 ;)
twistex twistex   06.12.2023 u 16:09

Ja gledao desetak minuta pre dosta godina..sad uzo opet..pogledao prvu epizodu i necu vise..defitivno taj humor ako se tako moze nazvati mi se uopste ne svidja..jos u kombinaciji sa onim akcentom..

Forum početna