Dodaci za Chrome/Firefox/Operu i modifikacije
Forum Tehnologija PC


Edy Edy   26.02.2013 u 13:02

Srbenda (06.11.2012/20:28)
Pored Firefoxa, Opere i Chromiuma koristim i Forefox Nightly: nightly.mozilla.org/ i Google Chrome modifikaciju SrwareIron: srware.net/en/softw ... n.php

Od dotataka ima
a za modifikacije u vezi chromiuma koje sve znas pored toga evo skinuo sam Iron isto cudo kao chrome znaci jedina razlika je da je kao malo brzi? ali mi se svidja ono za siurnost sto navode na sajtu
Edy Edy   26.02.2013 u 13:15

sad cu da stavim umjesto ove njihove ikone ikonicu chromea i brisem chrome sta ce mi dva ne znam
SRB
Srbenda  
 26.02.2013 u 13:31

Jedina razlika je sto se ne radi update pa moras sam da skidas nove verzije. Meni to i odgovara. A ne ono instaliram neki program, pored toga dobijem gratis neke reklame i trash aplikacije + ucita jos desetak procesa u win. startup i konstantno me smara sa nekim updateovanjem! Skoro svi uvode ta sranja u instalacije...
Edy Edy   26.02.2013 u 13:37

pa mozes da iskljucis taj update ja ga iskljucio
Edy Edy   26.02.2013 u 13:38

Srbenda (26.02.2013/12:31)
Jedina razlika je sto se ne radi update pa moras sam da skidas nove verzije. Meni to i odgovara. A ne ono instaliram neki program, pored toga dobijem gratis neke reklame i trash aplikacije + ucita jos
a ima razlike u konekciji sa guglom svaki put kad negdje udjes to se salje guglu pa nisu bas sigurne informacije ali to omogucuje da se izbace rezultati na guglu prema tvojoj potrebi tj. nacinu surfanja
SRB
Srbenda  
 26.02.2013 u 13:41

Edyka (26.02.2013/12:37)
pa mozes da iskljucis taj update ja ga iskljucio
Da ali za prosecnog korisnika moze da pretstavlja problem jer vecina klikce samo next, next, done. Gde god da odem tu je Babylon search i sta sve ne
FoX FoX   28.02.2013 u 03:21

Iron je odlican moze user agent da se menja,mada meni to ne treba samo me nervira sto google & gmail izgledaju odvratno
Nеkе vаžnе funkciје moždа nе funkcionišu u ovoј vеrziјi prеglеdаčа, pа stе prеusmеrеni nа osnovnu HTML vеrziјu. Nаdogrаditе nа modеrаn prеglеdаč, nа primеr Google Chrome.
verovatno postoji nacin da se i to sredi,na onom njihovom forumu svasta moze da se nauci samo me mrzi da cackam
a i ovaj google chrome je malo meni sumnjiv kao i sam google..oni nas spijuniraju:trazimm:,ko zna sta sve rade a mi ne znamo....imaju pretrazivac ,razne programe,telefone i svasta nesto... mafija bre!
SRB
Srbenda  
 28.02.2013 u 16:47

Ja imam toliki broj ekstenzija za chromium da moram da ih razvrstam u kategorije...

EDIT: @FOX Izbrisi kes ili kolacice nema sanse da ti baguje tako i forsira html?
FoX FoX   20.01.2017 u 01:45

Evo instalirao sam opet ovaj SRWARE Iron...hoću malo da testiram na laptopu...sve je extra za sad nego me zeza flash player
@srbenda znaš li kako da sredim ovo? instalirao sam najnoviji flash player ali prikazuje da mi treba 10+ verzija da bih pustio neki video...
PARTYzan PARTYzan   20.01.2017 u 02:52

Mozilla je krajem 2016 ponudila dodatak Firefox Test Pilot. Meni su najzanimljivije extenzije Min Vid (gledanje YouTube na izabranoj poziciji ekrana i odabranoj veličini rama dok pretražuješ net) i No More 404's (arhiva sačuvanih verzija stranica koje nisu aktuelne)

Forum početna