Horor filmovi
Forum Zabava Film


Cranium Cranium   02.01.2022 u 20:57

Fear Street (1994, 1978, 1666)

Za ovih par dana odgledao 3 dela ove franšize. I kakva sam očekivanja imao, nije loše.

Tipičan tinejdz horor. Za ubiti vreme.
FoX FoX   04.01.2022 u 01:51

Cranium (02.01.2022 / 19:57)
Fear Street (1994, 1978, 1666) Za ovih par dana odgledao 3 dela ove franšize. I kakva sam očekivanja imao, nije loše. Tipičan tinejdz horor. Za ubi
Ja sam odgledao samo prvi deo a od ostalih odustao. Mada sam negde video da je drugi deo dosta bolji... Aliii...
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
twistex twistex   22.01.2022 u 10:14

A House on the Bayou-2021

Zbog ljubavne afere muz i zena sa kcerkom odlaze u osamljenu kucicu da bi se spasao brak..prve komsije deda i njegov unuk ce im poremetiti planove..ovo je jedan on onih filmova gde je nesto u pitanju a u stvari je nesto drugo tj nesto trece..ali ipak je nesto cetvrto.. Moze za jednom pogledati 6/10

The Deep House-2021
Par koji snima napustene i potencijalno uklete zgrade i kaci na net odlazi na ronjenje jer se ispod jednog jezera nalazi kuca.. Tesko uci u nju jer kao da je neko hteo da nesto ne izidje odatle...onako..vec gledah slicne filmove.. Nije da sam uzivao niti mi se svideo kraj 4.5/10
Welicak94 Welicak94   31.01.2022 u 23:02

No one gets out alive (2021)
Po meni, naziv filma nema veze sa čitavom radnjom. Razočaran još jednim horor filmom - 4/10. Netflix (pff)
twistex twistex   06.02.2022 u 17:05

Antlers-2021
U malom sivom mestu u rudniku dva lika bivaju napadnuta..jedan rasporen a u drugog uslo to nesto.. Ovaj ode kuci i zatvori se u sobu i ceka "preobrazenje".. Mladji sin ostaje s njim dok stariji se brine o njima i ujedno ide u skolu te njegova uciteljica primecuje da se nesto cudno desava..uglavnom nisam nasao nista sto bi me ponovo vratilo ovom filmu.. 5/10
twistex twistex   06.02.2022 u 17:22

The unholy-2021
Novinar koji bi dusu prodao za dobru pricu uplice se u slucaj gluvoneme devojke koja biva izlecena kad je poseti devica Marija..tj iz samog uvoda mi znamo da to nije ta Marija.. Sad dal ovaj pocetni spojler sprecava film da bude bolji ko ce ga znati..imao je potencijala jer je vrlo dobra poruka filma ali ne moze bez situacija ala "pa jel moguce da si takvu glupost stavio u film" ili "zar nije moglo drugacije".. nego rekoh da je poruka filma dobra... Ono pazi kome se molis.. Doci ce razni lazni proroci i ja verujem da je vecina sveta nasela na te proroke..dakle najezio sam se dva puta i to posle duzeg vremena.. Ne zbog straha vec zbog same spoznaje da smo prevareni..6/10
twistex twistex   07.02.2022 u 11:48

Malignant-2021
Medison se prividjaju ubistva koja su nekako povezana a ubica je kao neki paranormalni entitet...mada i ovaj James Wan te navodi na nesto ali ako to nema nikakvog smisla sa onim sto se ustvari dogadja kako da film shvatim ozbiljno..Ajde sto je budalast ali ipak je bio zabavan i otkacen i dobra je muzika 6.5/10
twistex twistex   21.02.2022 u 10:33

atom (02.07.2018 / 19:47)
Incident in a Ghostland(2018) Opis: Incident u zemlji duhova,je Francusko-Američki horor film.Film prati devojku po imenu Beth koja obožava da čita i piše ho
Pogledao ovaj jer sam na nekim sajtovima video da ga mnogi hvale.. Al sam se prevario..morao sam da ga gledam na ubrzanom rezimu da sto pre zavrsim..a sto ga nisam odma prekinuo..pa ne znam neko ume da izabere zanimljive likove i onda te kopka da vidis sta ce biti s njima na kraju..znaci ne pomaze ni taj neki preokret u prici da ocena bude prelazna 4/10
twistex twistex   31.03.2022 u 17:49

Witch hunt-2021
U fokusu je mlada Kler cija majka se bavi skrivanjem vestica..mada u zidovima kuce ima jos neke za koje niko ne zna..mlaka hororcic bajka za teen publiku.. 5.5/10

You Are Not My Mother-2021
Hm zena nestane pa se vrati i normalno da se cudno ponasa.. Pa to nije ona.. Ko zna sta je..mislim bolje preskociti..konfuzno i dosadno.. 5/10
atom atom   31.03.2022 u 22:10

Stir of Echoes (1999)

Opis: Miran život svoje porodice u predgrađu Čikaga Tom narušava pristankom da na jednoj zabavi bude hipnotisan. Posledice hipnoze osetiće ubrzo u košmarnim snovima i čudnim zvucima koje počinje da čuje. Postaje opsednut misterijom koja ga posle još jedne seanse odvlači u paralelni svet događaja u kome ništa ne može biti sakriveno. U potrazi za odgovorima o misterioznim posetiocima Tom razara svoj brak, svoj život i čitavo susedstvo...

Odličan psihološki triler/horor. 8/10

Forum početna