Anime
Forum Zabava Serije

Welicak94   27.06.2022 u 18:36

Priložena slika:

Opis: Juiči Katagiri je celog života imao finansijske probleme ali je uz pomoć svojih prijatelja naučio da sve gleda sa vedrije strane. Da bi ispunio obećanje, on je vredno radio kako bi mogao da ode na ekskurziju sa svojim prijateljima. Kada novac koji je ceo razred prikupio nestane, svi posumnjaju na njegova dva prijatelja koji su bili zaduženi za prikupljanje novca. Posle par dana Juiči i njegova ekipa dobijaju mi...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Welicak94 Welicak94   30.06.2022 u 15:53

Priložena slika:

My Dress-up darling

Anime prati Gođoa Vakanu, introvertnog tipa kome je jedini hobi da pravi tzv. "Hina" figure. Gođo upoznaje Marin, osobu potpuno suprotnu njegovim osobinama, sa kojom postaje prijatelj i njen lični dizajner i kreator kosplej odeće uz svoje izuzetne veštine šivenja. Anime se bazira pretežno na tzv. "Kosplejing" i koliko truda mladi ulažu u to. Usputno, u svom tom radu, oni se zbližavaju-iako su potpuno drugačiji.

Ovo je definitivno #1 ovogodišnji anime u kategoriji rom-com. Odavno nisam pogledao neki anime u roku od 3 dana. Lepa i kvalitetna animacija od strane CloverWorks.
Lični utisak 9/10.

Link:
myanimelist.net/anime/ ... _Suru

Download:
[AnimeDevil] Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru [1080p x265 HEVC 10bit WEB Dual Audio]

Stream:
dub ili sub
Edy Edy   04.07.2022 u 11:48

@Welicak94, Odavno ne gledam anime, isto što i slabo gledam serije ovih dana, manga i knjige su puno bolje po meni.

Preporučujem pročitaj manga ako ti se sviđa anime.

Evo ti dobar manga koji bi ti se mislim sviđao:
mangadex.org/title/667 ... -chan
Ako ne to, probaj:
mangadex.org/title/681 ... dadan
Edy Edy   04.07.2022 u 11:52

Welicak94 (01.05.2022 / 16:44)
Pojavio se novi anime film na Netflixu - "Bubble". Film na kom su radili jedni od najpopularnijih autora pod okriljem Wit Studija, koji je poznat po animeu "At
Jeli valjao išta?

Anime movies još gledam nekad nekad, kad imam vremena.

Neki dan sam rewatch Princess Mononoke, uff što volim stari Ghibli.
Welicak94 Welicak94   04.07.2022 u 16:47

Edy (04.07.2022 / 11:52)
Jeli valjao išta?
Ništa specijalno. Animacija je samo očaravajuća. Zaista je na visokom nivou. Onako, 6.5/10. Pogledaj, nije toliko loše za ubiti vreme.

Imaš još jedan film sa Netflix-a, zove se Words Bubble Up Like Soda Pop, takođe lepa animacija, a po meni za nijansicu bolji od "Bubble". Recimo, 7/10.

Mange u suštini ne čitam, tačnije samo sam jednu pročitao, Spice&Wolf i to zbog tog serijala. Nekako mi mrsko da ih čitam na monitoru, voleo bih da to bude "opipljivo". Papir.

Zato sam sve novele Spice&Wolf odštampao, pa čitao. Sile nije bilo da iščitam sve ono na laptopu ili telefonu.
Edy Edy   04.07.2022 u 21:33

@Welicak94, Gledao sam Soda Pop, zanimljiva animacija, predosadan film, dao mu 4/10.

Zato ja imam tablet Za čitanje knjiga, web serijala, novela, i manga
Welicak94 Welicak94   10.09.2022 u 00:01

Priložena slika:

Odgledan mnogopopularni "Psycho-Pass" (trenutno #56 mesto u TOP100 popularnih).
Priča ukratko: Radnja u ~2105. godini. U Japanu su osmislili tzv. Sibil sistem koji na osnovu prostog uperavanja "posebnog pištolja" u osobu govori da li ta osoba poseduje skrivene zločinačke namere. Glavni lik je devojka Akane Cunemori, novajlija u inspektorskom poslu koja svim snagam pokušava da "istera" pravdu, međutim vremenom, počinje da sumnja da je iza "Sibil" sistema mnogo više.

Prva sezona, sasvim zadovoljavajuća, lični utisak bi bila neka 7/10 ocena. Animacija solidna, na momente sasvim čudna. Akcione scene su odrađene okej. Ono što je loše, jeste da anime ima još dve sezone nakon ove, kao i nekoliko filmova koji zajedno sa tim sezonama imaju negativne kritike i znatno niže ocene.

Download:
[EmmidRips] Psycho-Pass S01 + S02 + MOVIE 1080p NF WEB-DL DDP2.0 x264 DUAL AUDIO MULTI SUBS

Preuzmi titlove:
anime-overdose

Gledaj:
KissAnime: dub | sub
Welicak94 Welicak94   01.10.2022 u 17:43

Nov film od Makoto Šinkaija - "Suzume no tajimari".
Premijera: 11. novembar
Animacija kao i do sada u njegovim filmovima, očaravajuća i na visokom nivou.
Po trejleru, priča se čini da će biti zanimljiva, a po mom mišljenju, izgleda bolja nego u "Weathering with you".

Evo trejlera:

Nestrpljivo se čeka premijera.
Muzika je na startu privlačna, evo i cele verzije, već.

Forum početna