Mafia II
Forum Tehnologija PC Igre


atom atom   08.09.2013 u 17:58

Ja sam oduševljen ovom igrom,pogotovo njenom pričom.Igrate kao Vitto Scalleta,mladić željan para i dobrih automobila,on je izbeglica sa Sicilije,došao je u Ameriku 1960,jednom prilikom on i njegov drug Joe(Džoi) su se bavili ilegalnim poslovima,Vitto je uhapšen i poslat u vojsku umesto u zatvor.2 godine kasnije Vitto se vraća iz vojske ali privremeno zbog povrede u ratu.Džoi je za to vreme postao mafijaški potrčko,koji uvlači i Vitta u sve to...
KinG KinG   27.12.2013 u 22:58

imam original mafiu 2 , dobio na nekom giveawayu... al nikako da nadjem vreme da predjem

Forum početna