Slušalice za fon
Forum Tehnologija Mobilni telefoni

FoX   09.03.2021 u 18:39

PARTYzan (09.03.2021 / 12:26)
Ahahaha pa da solarno još uvek nisam orijentisan. Za početak bi mi leg'o na bojler na sunce viđao si verovatno na vrhovima zgrada po Grčkoj a Turci ih još ma
Hahah Jesam. Solarni bojleri su mi prvi zapali za oko kad sam prvi put došao u Greece. Pametni ljudi.

Ne znam, ja srećem samo žene u prodavnicama tehnike Bude tu i po neki muškarac, srećom, jer kad...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
zenon zenon   09.03.2021 u 18:43

Ja sam kupio pre mesec dana JBL bluetooth-slusalice-t110 dobre su,malo su i skuplje.Smucili su mi se kablovi
grbavimile grbavimile   11.06.2021 u 09:36

Ja rekao detetu da naruči a on mi kupio slušalice za telefon sa kosturskim glavama.
PARTYzan PARTYzan   08.09.2021 u 15:52

i ove xiaomi što sam pohvalio riknule. A nisam ih nešto preterano ni koristio. Ničim izazvano počele da se čuju tiho. Rade obe kvalitet zvuka i dalje dobar ali intenzitet preslab. Nije pomoglo ni ponovno uparivanje čak ni vraćanje na fabrička, što u uputstvu preporučuju. Zamenili mi za nove
Izgleda bio u pravu 1 lik iz radnje kad mi je rekao da su bežične slušaliuce generalno, bez obzira na performanse i cenu, sklonije kvarenju. A ja upravo iz razloga što mi se kod ovih žičanih kabl pre ili posle prekine, odlučio da pređem na bluetooth. Da se poštedim zamena i slično.- al' zamalo
Shone Shone   08.09.2021 u 20:38

PARTYzan (08.09.2021 / 15:52)
i ove xiaomi što sam pohvalio riknule. A nisam ih nešto preterano ni koristio. Ničim izazvano počele da se čuju tiho. Rade obe kvalitet zvuka i dalje dobar ali
Bluetooth slusalice slabe vremenom jer baterija propada. To takodje utice i na konekciju telefona i slusalica ili zvucnika bluetooth nebitno. Znam ovaj moj zvucnik je imao veci domet prvih par meseci sad zeza. Ako je domet 5m sad je 2m. Kvalitetniji uredjaji imaju i kvalitetnije baterije.
PARTYzan PARTYzan   09.09.2021 u 01:26

Razumem da vremenom slabe ali već druge za redom riknu posle pola god,to je već 2much tj. 2 little eto i tebi posle par meseci nisu iste. Sreća pa garancija 2 god