Kako zamisljate buducnost?
Forum Zabava Ostalo

FoX FoX   25.06.2012 u 00:45

dakle,kako je zamisljate?mislim na onu za 10,20.godina
Ja ne znam sta da ocekujem...tehnika ce da pravi cuda...tipa,kola ce ici na vodu telefoni vec prerastaju u androide,mozda se nesto novo pojavi,eu ce se raspasti ,amerika ce oswojiti ceo swet,pojavice se roboti slicni ljudima,napasce ljude,i onda dolazi TERMINATOR da nas spase...ali pre toga ce se pojaviti neki jeftin lek protiv raka i ostalih bolesti
Cranium Cranium   25.06.2012 u 09:50

Brate sinoc sam razmisljao. Ali nije bas toliko daleka. Zamisljao sam kako po noci cuvam granicu iz rova... Nemam nightvision jer ipak ovo je Srbija. Vidi se u daljini kako sa zemlje lete svetlece munje. O daaaa...Rusi su nam konacno dali S-300 i tamanimo NATO stealth bombardere zajedno sa Grcima. Albaniju smo vratili u kameno doba. Turci su ostali neutralni. Zamisljam kako ovi iz kraja gledaju TV i kako mole boga da nijedna atomka ne padne na Srbiju. Rusi unistavaju Evropu i njihov stit. Ameri vec resetaju po bliskom istoku i krecu na Rusiju...tada Kinezi pocinju napade po Americi i tako se rat finisira. Nakon toga se formira velika imperija zvana Slavija...i njenu okosnicu cini Moskva, Kishinjev, Kijev i Beograd. Sve slovenske zemlje u jednoj...plus Grcka kao pravoslavna.
KinG KinG   26.06.2012 u 17:53

Ovo što je cran rekao je moguće... Šanse su 1:10... A ovo za auto na vodu ...biće. I to na morsku. Ovaj link o svemu govori. gadget4gift.com/nov ... mobil na kraju krajeva i prvi auto na baterije je bio igračka.......
FoX FoX   28.06.2012 u 10:47

KinG, ahhhaha owo igrachka bre Karakteristike:
- Svi materijali korišćeni u slanom kitu su bezbedni po okolinu, čisti i ne sadrže toksične supstance
- Automobil ne proizvodi toplotu, tako da je totalno bezbedan za decu,
- Dimenzije: 74.8mm x 40.2mm x 19.7mm,
- Preporučen za uzrast: 10+.
KinG KinG   03.07.2012 u 00:44

Jeste... Ali seti se... Prvo su bile igračke automobili na baterije a sad su električni automobili
FoX FoX   08.07.2012 u 19:05

hhahh moguce
e da dodam da zamisljam da ce se u buducnosti snimiti neka dobra srpska kopija horor filma,tipa Mirrors napravio sam i cover za cd

Priloženi fajl : ogledala.png (0.43 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Tommy Tommy   26.07.2012 u 01:55

ne zamišljam budučnost ja živim u budučnosti!
Flamey Flamey   26.07.2012 u 21:56

zamisljam da su kola leteca bez tockova
KinG KinG   26.07.2012 u 23:20

Za 10,20 godina? Nema šanse. To i onako nikad neće biti.
Flamey Flamey   26.07.2012 u 23:22

lepo je zamisljam