Nove Serije
Forum Zabava Serije

atom   25.02.2020 u 20:33

Zlatno doba srpskih serija! FireFly produkcija snima čak 7 serija!

Domaći serijski program postaće bogatiji za čak 7 domaćih serija,od kojih je već nekoliko zapalo za oko Američkim producentskom kućama.

Relativno nova,produkcijska kuća FireFly nalazi se nadomak Beograda,a kako pišu domaći mediji,država će uložiti čak 7 miliona evra za izgradnju ogromnog studija u kojem će se snimati predstojeći projekti.

Ovo su su 7 serija koje će izaći ove godine(neke od njih su još u fazi pro...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
PARTYzan PARTYzan   26.02.2020 u 01:59

Nisam siguran da broj serija može dati zlatnu nijansu. Bolje bi bilo da ima jedna ali vredna A složio bih se da je već par godina u svetu zlatno doba za serije, naročito američke.

Što se tiče prve 3 sa spiska, za nepoverovati je da ponovo taj i sličan opis/žanr pokušava da se ostvari ovde. A prva tek, ne znam koja me muka naterala da pogledam najavu ...
Obično odgledam bar inserte. To se kod ova 3 čuda neće desiti : ne msm da treba da probam govno da bih znao kakvog je ukusa

Cccccccccc ....
atom atom   26.02.2020 u 08:48

Ti onda gledaj "Selo gori".
PARTYzan PARTYzan   26.02.2020 u 17:47

Šta da radim kad mi se generalno ne sviđaju domaće serije kuckali smo ranije o tome Od većine njih su mi lošije jedino telenovele (latinoameričke, turske ... a ima i naših ) Ako ništa drugo meni drago što ima ljudi kojima se sviđa, da nema ne bi se ni snimale ... Neki moji drugari ih isto gledaju samo nek izbegavaju da to bude kod mene
FoX FoX   28.02.2020 u 18:54

Evo za atomskog - prva epizoda ubice mog oca s4
Iako ne gledam, ajd da podelim link...

nova.rs/video/ekskluzi ... ca-4/
PARTYzan PARTYzan   29.02.2020 u 01:11

e to se zove tolerancija i altruizam
atom atom   29.02.2020 u 07:23

Ne gledam Ubice mog oca.
atom atom   14.03.2021 u 12:14

Pogledao sam sinoć prvu epizodu nove domaće serije "Kalkanski krugovi". Porodična drama sa elementima misterije,trilera,a i malo horora.

Arhitekta Dejan(Vojin Ćetković) usled gubitka posla iz grada odlazi sa ćerkom u rodno zabačeno selo Dol. Tamo ga dočeka stric Velibor (Žarko Laušević). Priroda,svež vazduh,i sva ta idila biće poljuljana kada se počnu dešavati čudne stvari u šumi Zabran.

-,U tom začaranom lugu svašta se dešava i živi, što seriji donosi misteriju, horor i triler. Tri godine Đorđe i ja maštamo da ekranizujemo "Kalkanske krugove", koji se zovu tako zbog kalkana, odnosno kreča. Živim krečom su se okruživali šumski zabrani u kojima su čuvani oboleli od lepre. Naziv ima veze i sa dramom "Kavkaski krug kredom" Bertolda Brehta i sa starim legendama.-ističe reditelj.
atom atom   14.03.2021 u 19:24

Stiže srpski "Dosije X"! Serija "Beležnica" uskoro na SuperstarTV.

Nakon smrti poznatog srpskog etnologa Arsenija Miškovića,njegova supruga Jelisaveta odlučuje da pokloni arhivu pokojnog naučnika i to želi da uradi preko jednog beogradskog lista. Novinar tog lista,Boško Stevanović dobija zadatak da uradi intervju sa Jelisavetom,koja mu na rastanku daje crnu beležnicu koja je pripadala njenom suprugu.

Boško tragom beležnice,ulazi u začarani krug.Unutra su bili slučajevi koje je poznati etnolog decenijama sakupljao širom Srbije. Od nestanka ljudi,koji bi se nakon nekoliko godina vraćali a da nisu ostarili ni dan,pa do mesta na kojima de svašta nešto čuje a ne može da se vidi, i neobjašnjivih sila. Beležnica na kraju pokreće lavinu čudnih događaja koje Boška i ljude u njegovom okruženju dovodi u opasnost.
atom atom   11.05.2021 u 14:01

atom atom   17.08.2021 u 11:55