Koje serije(u) trenutno pratite?
Forum Zabava Serije

FoX   02.10.2020 u 17:30

Otvorena vrata 1 & 2 sezona iz '90 - odgledao napokon celu seriju..iako mi je uvek bila jedna od omiljenih domaćih. Hm, očekivao sam više ali svakako legendarna.

I onda sam prešao na nove sezone (stigao sam do 15/30).
Dosta lošije, što bi mladi rekli, dosta "cringe" scena, mada su se popravili tamo negde posle prvih par epizoda.
U poredjenju sa starim serijalom, znatno lošija gluma, ali više je kriv scenario nego sama gluma. Mislim da se jedino Bogdan Diklić izdvaja. Čovek je car....prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
PARTYzan PARTYzan   11.11.2020 u 13:13

The Simpsons, season 30
Gendza Gendza   16.11.2020 u 14:52

Drzavni sluzbenik
Shone Shone   10.07.2021 u 19:37

Juznokorejska Sweet Home u proizvodnji netflixa. Moram reci da sam se iznenadio. Dobra je serija. 
FoX FoX   11.07.2021 u 22:41

Shone (10.07.2021 / 19:37)
Juznokorejska Sweet Home u proizvodnji netflixa. Moram reci da sam se iznenadio. Dobra je serija. 
Uzeo i ja da gledam Sweet Home.
Dobra je
Welicak94 Welicak94   12.07.2021 u 22:00

Ja gledam Beležnicu profesora Miškovića
twistex twistex   03.10.2021 u 18:01

Sigurno se pitate pa gde je ovaj sa filmovima.. Pauza za njih iskoriscena da se pogleda jedna serija..da da Game of thrones.. rekoh ajde mozda se dobro provedem.. Delimično jesam posto pocetak bio solidan pa je bilo sve bolje i bolje, bilo je dana kada sam gledao i po tri cetiri epizode sto nije malo jer epizode su 50 i kusur minuta..I tako 6 sezona ali poslednje dve pao kvalitet i ona pametovanja sam krenuo da premotavam jer vise nije bilo to to.. Ne mogu da ne spomenem da su u svakoj epizodi iskakale sise i dupeta.. Ali morali su za svakog po nesto da ubace... ona bitka izmedju zivih i mrtvih mi se nije svidela jer se nista nije videlo.. Sve u mraku bilo.. Sto se tice likova najbolji lik ubedljivo je Arja Stark..Dzon Snow tu i tamo.. Evo 8/10 sad cu uzmem What if, Locki a kad njih zavrsim mozda overim i ove Alice i Squid
atom atom   pre 4.dana u 17:26

Počeo sam da gledam ovo.

Psych(2006-2014)

Super sitkom,bez vulgarnih fora,reči itd. Nešto na foru Monka samo po meni zanimljivije dosta.
PARTYzan PARTYzan   pre 2.dana u 00:17

American Crime Story, 3. sezona
Tema skroz van moje sfere interesovanja ali emitovane tek 2 epizode dobro odrađene. Inace prva sezona mi bila vrh, druga ne.