Filmovi i serije koji nam uskoro stižu
Forum Zabava Film

Welicak94   23.04.2021 u 11:56

Mmm Conjuring
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
FoX FoX   04.06.2021 u 20:06

Izašao The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

rarbg2021.org/torrent/brq9t65 Nemam neka specijalna očekivanja. Valjda je ok.
atom atom   25.06.2021 u 22:26

Snima se domaći film "Janičar". U glavnoj ulozi Kristijan Bejl. Pregovori sa Šeron Stoun još traju.

Reditelj filma "Dara iz Jasenovca" , Predrag Gaga Antonijević,potvrdio je početak snimanja epskog spektakla "Janičar". On je takođe potvrdio da je Kristijan Bejl prihvatio glavnu ulogu:

"Već 20 godina radim na scenariju za taj film i to zajedno sa Kristijanom Bejlom,on je skoro završio snimanje nekog drugog filma u Australiji,sad čekam da mi javi datum kada će moći da otpočne rad na ovom projektu.",istakao je Antonijević i dodao "Bejl bi trebalo da igra Srbina kojeg Turci odvode u Instanbul, gde postaje paša u njihovoj vojsci. U jednom trenutku ga sultan vraća u Srbiju u rodni kraj, da zajedno sa turskom vojskom uguši bunu koju su Srbi digli. Tu kreće njegov sudar s prošlošću. Tada će biti u velikoj moralnoj dilemi šta da uradi."

Bejl je inače u braku sa Srpkinjom Sandrom Blažić,šminkerkom u Holivudu,sa kojom ima kćerku.
Welicak94 Welicak94   02.10.2021 u 19:54

Extraction 2 uskoro stize. Gledao sam prvi deo koji mi se bas svideo, tako da jedva cekam nastavak. Nadam se da ce biti u rangu prvog dela.