Korisne usluge u mreži
Forum Tehnologija Mobilni telefoni

FoX FoX   12.12.2016 u 16:32

Ovde možete podeliti neke od opcija koje nudi vaša mobilna mreža.

Već godinama sam u telenoru i znam skoro sve njihove fore,tipa 5min poziva u mrezi za 20din,pa onda opcija da posaljete nekome obavestenje da vas pozove kada nemate kredita itd....
Većina ljudi ne zna za ove opcije,pa ajd da podelim...takođe,ako koristite neku drugu mrežu npr VIP ili MTS ,slobodno podelite neke korisne fore i fazone

Ako koristite telenor,sledeće opcije će vam možda biti od koristi(linkovi vode na zvanični telenor sajt) :

-5 minuta poziva u mreži za samo 20dinara.
Mogućnost da se razgovor, u trajanju do pet minuta, tarifira po ceni od ukupno 20 dinara.
Dvadeset sekundi pre isteka, emituje se obaveštenje o prekidanju veze po isteku petominutnog intervala.

-Pozovi me
Sa manje od 20 dinara na računu, pripejd ili korisnik Kombinuj tarifnog paketa može poslati besplatno obaveštenje drugom Telenorovom korisniku.

-SMS nadimak
usluga pod nazivom SMS nadimak Vam omogućava da registrujete jedinstven nadimak i da ga koristite kao identifikaciju kada šaljete SMS poruke. Drugim rečima, ukoliko pošaljete poruku preko ovog servisa primalac neće videti Vaš broj, nego izabrani nadimak. Servis omogućava slanje SMS poruka korisnicima svih nacionalnih operatera mobilne telefonije.

To je to za sada.Podelite i vi neke korisne opcije vašeg operatera,ako ih ima.
FoX FoX   12.12.2016 u 16:42

Ako se registrujete na telenor.rs možete da koristite web2sms uslugu na sajtu koja je odlična jer slanje sms-a preko telenor sajta košta 2din prema svim mrežama.
Takodje,ako imate svoj profil na telenor sajtu,mozete da vidite razne informacije o vasem broju..koga najvise zovete,s kim se najvise dopisujete itd...
Zvezdas Zvezdas   12.12.2016 u 17:01

-SMS nadimakje glupa opcija...recimo kako da zna taj korisnik da ti odg na sms ako ne vidi tvoj broj,druga stvar,tesko je se sakriti a da taj recimo ne provali,i postoji mogucnost da ti ukinu broj ako se taj korisnik zali ima puno opcija u telenoru RAZLIKA JE U MREZI!!!
FoX FoX   12.12.2016 u 17:15

Zvezdas, uopste nije glupa sms nadimak se uglavnom koristi za sprdnju a ne dopisivanje kad hoćeš nekoga da sprdaš onda koristiš sms nadimak hahah ja sam na prošlom poslu zezao kolege samo tako naravno da mogu da ti ukinu broj ako koristiš tu opciju na neki zabranjen način
jedino što je bzvz kod sms nadimka je to da na kraju svake poruke piše SMS nadimak
Zvezdas Zvezdas   12.12.2016 u 17:18

Pa kako ti nije glupo ? zamisli da tebe neko zaza a ti ne znas ko je bogami ja bih odnah intervenisao
Cranium Cranium   12.12.2016 u 17:19

Prut u ruke pa šibaj. . Nemam ja pojma ove zaj**ancije. Do skoro sam bio postpejd, dzabaka maltene sve. Sad sam pripejd, ali maksimalna štekaža. Pišite ako ima za MTS nešto kul
Zvezdas Zvezdas   12.12.2016 u 17:22

Pa ne bih prut ali bih se zalio da mi omoguce uvid u broj ili da ga zabrane
Cranium Cranium   12.12.2016 u 17:23

Ahahahahahah, koja si ti tužibaba.
FoX FoX   01.06.2017 u 01:13

Konačno nešto korisno od telenora...

Telenor ti poklanja besplatan internet za koriscenje 2 omiljene aplikacije! Preuzmi Moj Telenor app sa tln.rs/mt i aktiviraj 2 aplikacije po zelji: Facebook, Instagram, Viber, WhatsApp ili Twitter. Na svakih 30 dana mozes da promenis izabrane aplikacije. Saznaj sve detalje na tln.rs/pripejdpaket

Treba mi samo za viber Nije to loše

Edit : I naravno...sranje.Lopovi..mesec dana je džabe a posle toga se plaća 100din...nije puno ali u ovoj poruci se ne spominje to plaćanje nakon mesec dana...to tek spomenu kad treba da se aktivira opcija..eeeee
PARTYzan PARTYzan   01.06.2017 u 01:49

Za pripejd, Telenor je zakon. Koliko mi je poznato mts ni nema opciju u nedeljnim promocijama za pozive ka drugim mrezama. VIP je širokogrud ali samo za vip mrežu. U Telenoru ima već od 99 din za minute, poruke i net nedelju dana, a 140 ako hoćeš i min za druge mreže (uz sms i net). Zanimljiva opcija je i recimo omiljeni broj, 75 din za neograničene pozive nedelju dana. I naravno, aktiviram posle ponoći i traje mi 8 dana Ako neces da placas sms 6 din, ima opcija da se aktivira 100 sms po ceni od 95 din (traje 2 nedelje) ili 1000 poruka za 195 din (metar dana) ... Ma za svakog po nešto . Gazda neko će pomisliti da smo pi-arovi SBB-a i Telenor-a