privatni klipovi
Forum Zabava Ostalo

PARTYzan   01.01.2020 u 14:33

sendvid.com/mblm5gkt
Kudeta on the sky, klub na krovu u Gazi technopolis distriktu s pogledom na Akropolj ... Lele zavrsih na psi trensu, bio nadglasan u kolevci demokratije ;)
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
PARTYzan PARTYzan   05.01.2020 u 01:37

sendvid.com/wnxtse7n
nzm zašto je ovako tragičan snimak, fotke s ortakovog tel. izgledaju sasvim pristojno. Još mi prosledio klip preko vibera tim gore.

Pošto se baš i ne vidi najjasnije, šetamo plažom i riba ispred nas se skine, prekrsti i zapliva Ja sam to učinio pre tačno 3 god ali bilo dosta toplije. Mada nisam siguran da sam se prekrstio; da jesam, možda se ne bih razboleo

A drugi ortak video da sam na ovo putovanje poneo kupaće (za svaki slučaj) i kaže " ne brini, neću nikom reći šta sam video "

Uff nzm da li treba da prestanem da se pitam da li mi neko putovanje suštinski neće biti kao ekskurzija, u svakom smislu ... ili jednostavno se pomiriti da će se to teško desiti. Aj' neka sredina, da budem sa svojim saputnicima/saputnicama manje primećen, bar u transferu. Msm nije da se ne trudim Mada sam se tek kasnije setio da je prema ugovoru zabranjeno pijenje alkohola u busu, što inače ne činim ali me ponela atmosfera a i Mythosu nije lako odoleti. Samo da prođe bez posledica Bože daj - cirkanje ledenog na terasi pored mora (u sobi zabranjeno pušenje) pa ispred free shopa i tako to... A kad smo kod free shopa, kaže drugar na kasi (gde inače Grci razumeju srpski) "a ko ovima uplaćuje staž kad je ovo ničija zemla ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Sličnu dilemu poput one moje vezane za ne-ekskurzijski tip putovanja, imao je i moj saputnik : kaže "da li će se desiti da kad otputujem ne moram da iskačem sa hotelske terase " ... Muke Tantalove ili Sizifov posao ?
PARTYzan PARTYzan   19.02.2020 u 01:31

sendvid.com/3jt9cbal Mercure Bucharest City Center
Toliko mi se svidelo u hotelu da sam po prvi put doplatio dnevni najam sobe (nakon predviđene odjave) da bih blejao do 7 uveče tj do planiranog povratka, dok su saputnici bili u nekoj organizovanoj šetnji s vodičem mene to baš preterano i ne zanima Doduše da je u pitanju grad na moru, to se ne bi desilo jer bez obzira na vreme, obično poslednji dan provedem pored mora ...
Istina, bolja varijanta od takozvane double twin sobe je klasična dvokrevetna, osim ako nije za bračni par
Lift se ne može pokrenuti bez kartice; sve je ultramoderno od rekvizita u kupatilu preko lifta do restorana ... Jbg jedino što je non smoking area, moguće je samo na spoljašnjem balkonu restorana ... Došli u sobu posle proslave nekog rođendana u kafiću i bogami ništa lošije ozvučenje A zvučna izolacija takva da komšije nemaju razloga da se žale ... Jedino što malo-malo pa liftom do prizemlja da se zapljuga jbg ...
PARTYzan PARTYzan   09.08.2021 u 00:07

sendvid.com/6ik5k94a
Varkiza Resort- Yabanaki beach club
PARTYzan PARTYzan   11.08.2021 u 23:18

sendvid.com/mgxtsfhu
Bolivar beach bar
PARTYzan PARTYzan   14.08.2021 u 15:13

"Kako sam se nadala, dobro sam se udala"
Bukvalno sam bio blizu odluke otkazivanja letovanja em zbog otezanog odlaska i povratka sa ostrva, a narocito zbog suspendovanog nocnog provoda tj bizarne odluke o obavezi sedenja u klubovima (aj što nema đipanja nego ni da stojiš za šankom).
Već prošlog vikenda usledilo je pozitivno iznenađenje, uprkos pravilima ljudi stoje i za šankom i oko visokih stolova, cupkaju neki regularno đuskaju. Ulaz se regularno naplaćuje avake večeri. Obavezna je maska na ulazu. Jedino nema uobičajenih rejvova i vrte ugl MTV hitove tj mainstream, valjda je klabere teže obuzdati. Ja i inače nisam lud za igranjem a još manje za sedenjem tako da mi bleja s nogu skroz odgovara
sendvid.com/dqatpjnb
sendvid.com/0mif4i5t
PARTYzan PARTYzan   14.08.2021 u 16:09

Alimos (Kalamaki)
Boravio sam u vise mesta na atinskoj rivijeri, od Paleo Falira preko Glifade, Vulkagmenija, Varkize do Lagonisija i Sunioma ali Alimos mi je neprevaziđen. Naše agencije (ove gpdine Kon Tiki) često stave slike Alimosa kad prodaju Glifadu, pošto sem Glifade teško da su ljudi čuli za ovo ostalo. Davno je Glifada bila centar noćnog života na obali, godinama unazad to je Alimos
sendvid.com/2qwqfn38
PARTYzan PARTYzan   30.09.2021 u 15:17

Atina ovog vikenda
sendvid.com/slkopvwv
danix danix   30.09.2021 u 16:25

Jel se osetio tamo onaj zemljotres sto je bio na kritu u ponedeljak?
PARTYzan PARTYzan   30.09.2021 u 19:41

Tad sam vec bio u Bg
Ja recimo nisam osetio ni one pozare kad sam bio na letovanju u avg, sem sto smo malo kruzili, jer je deo auto-puta bio zatvoren. Kad sam se vratio pricaju mi bilo gusto u to vreme i nasi slali pomoc