Sci-Fi filmovi
Forum Zabava Film

FoX FoX   29.06.2021 u 12:22

A Quiet Place Part II (2020)

Napokon da izadje... Meni je sasvim ok. Ima nekih stvari koje su me nervirale ali ajd sad, ne može nijedan holivudski film da prodje bez dosadnih klišea.

Od mene 6.5/10
atom atom   05.07.2021 u 17:00

FoX (07.12.2020 / 15:30)
Juče sam krenuo da gledam Tenet-2020... Film traje 2.30h. Prekinuo sam na 40min filma... hteo sam i ranije ali eto ajd rek'o da mu dam šansu. Ali kad sam vide
Tek sad sam provalio da je ovaj glavni glumac sin Denzela Washingtona hahahhahaha pa ćale je za njega doktorirao glumu.
twistex twistex   06.07.2021 u 20:41

The Tomorrow War-2021
Tokom jedne fudbalske utakmice na sred stadiona izletose hi tech vojnici iz budućnosti..u kojoj vanzemaljci haraju i ljudi su pred istrebljenjem..potrebno je ljude iz sadašnjosti odvesti u budućnost da se bore i da bi se mozda spasla ljudska rasa..ovo je odlicno za oci..sve lepo izgleda i puno dobre akcije..ali ako se razmisli malo bude nesto kao ovaj Pitch meeting
Ajd 6.5/10
atom atom   10.07.2021 u 11:32

twistex (06.07.2021 / 20:41)
The Tomorrow War-2021 Tokom jedne fudbalske utakmice na sred stadiona izletose hi tech vojnici iz budućnosti..u kojoj vanzemaljci haraju i ljudi su pred istreb
Odličan. Dopada mi se izgled vanzemaljaca,i CGI je jako dobar, vanzemaljci izgledaju realistično. Priča dobra,gluma tu i tamo,ali realno svi su gledali film zbog Pratt-a. Od mene ocena 8.5/10
FoX FoX   10.07.2021 u 12:04

Odgledao i ja juče The Tomorrow War 

Ima par zanimljivih scena i vanzemaljci jesu dobro odradjeni ali sve ostalo mi je baš bez veze. Pitch meeting još jednom pogadja u centar. 

I ne znam zašto forsiraju Chris Pratta u akcionim filmovima. Znam ga iz serije Park and Recreations. Lik je ok za komedije ali za akcione filmove, nekako mi je smešan i neubedljiv. Ali dobro, ovaj film je jednim delom komičan tako da...

Od mene 5.5/10
FoX FoX   15.07.2021 u 21:20

Coma (2019)
Opis: Nakon misterioznog incidenta mladi arhitekta zatiče se u veoma čudnom svetu. On mora da otkrije tačne zakone i pravila tog sveta dok se bori za život i dok neprestano traži izlaz ka stvarnom svetu.
Ruski odgovor na Inception, sa Milošem Bikovićem u sporednoj ulozi.

Iznenadio sam se kad sam video Milosha Bikovicha Sasvim ok glumi i priča ruski.
Film nije loš. Druga polovina filma mi je ok. 
Od mene 6/10.
twistex twistex   25.07.2021 u 09:49

Cranium (30.08.2020 / 20:01)
Odgledao film "Peninsula" iliti "Train To Busan 2" i onako brate....nisam zadovoljan preterano. Daleko ispod keca. Oni efekti su brate uzas. Bas se provaljuj
Isto mislim da je daleko od keca i zato nisam imao ni neku zelju da ga pogledam sve do juce.. Od mene 6/10

Pogledao i Meander-2020 zenu pokupi neki ubica i dozivljavaju saobracajku..od tog momenta pratimo ovu koja se nadje u nekim uskim prolazima u nekom velikom "kompleksu" ili cemu vec gde se nalaze neke zamke..pogodili su glumicu inace bi bilo dosadno gledati nekog koji vecinu vremena u filmu puzi kroz razne otvore..dovoljno dobro za jedno gledanje..5.5/10
Cranium Cranium   09.10.2021 u 23:16

Glupost od filma zvana "another earth"

Naucnici otkrili postojanje planete slicne zemlji, na nebu se vidi kao plava tackica.
Likusa pijana seda za volan i zalece se slucajno u druga kola gde je bila mala porodica. Sve to dok se zagledala u nebo, gledala gde je ta tackica. Otac, majka i mali sin uredno parkirani, a ova se u full brzini zakucala jer nije gledala. Ubija majku i sina, a matori pada u komu.

Ona ide u zatvor i posle 4 godine izlazi na slobodu. Ali savest ne da mira.
twistex twistex   pre 4.dana u 10:09

The colony-2021
Na zemlji zivot vise nije moguc te ljudi odose sa nje.. Kasnije poslase ekspedicije da vide sta se desava na njoj.. Pratimo Blake ciji je cale vec sisao na istu ali se nije vratio.. Sasvim solidan filmic.. Meni se svideo prvenstveno zbog glavne glumice koju su bas pogodili(igrala je i u ovogodisnjem Army of The dead) moze 6.5/10

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms-2021
Jos jedan animirani mortal kombat, prosli o scorpionu mi je bio bolji, ovaj je podnosljiv 6.5/10

Free Guy-2021
I od mene preporuka za odličnu zabavu.. Osmeh je prisutan tokom citavog filma ne zbog non stop smesnih stoseva vec zbog pomenute zabave i vedrine kojom film odise 8/10

Reminiscence-2021
U budućnosti jedan naucnik napravio masinu koja kad ste u njoj prozivljavate vase uspomene kao da se bas tamo nalazite.. Zgodno je i za detektive koji povremeno koriste njegovu masinu da bi nekog optuzili ili da bi nasli dokaze.. Ali glavna musterija mu je misteriozna i zgodna zena..odlican i pogledacu ga jos koji put 8/10

The suicide squad-2021

Meh..nista specijalno.. 6/10
Edy Edy   pre 3.dana u 19:00

@twistex, za suicide squad, jeli ti prva verzija bila bolja?

Stvarno imamo sličan ukus, i od mene preporuka za free guy, super zabavno, i dobro odrađen kraj.

Meni je malo loše što su pomješali za free guy ozbiljne teme kao na kraju, sa zabavom i ryan reynolds, nekako se činilo kao da je Keys trebao biti glavni lik i ona ženska, ali Ryan je to toalno preuzeo na sebe Logično. Tako da, dobar film, ali mislim da je to moglo biti veoma drugačiji film da su drugi glumci i direktori bili u pitanju, a ista ideja za film i base skripta. Ovako je ispao odličan feel-good, funny action flick.