Horor filmovi
Forum Zabava Film

atom   16.08.2021 u 21:35

The Midnight Meat Train(2008)

Leon je profesionalni fotograf,koji na nagovor svoje devojke Maye kreće da pravi unikatne fotografije za svoju izložbu slikajući nasumične osobe i događaje po gradu. Sve dok ne uslika čudnog čoveka,i kasnije biva opsednut njime. Leon ni ne sluti da je taj čovek zapravo serijski ubica,a možda čak i nešto više...

Zanimljiv film,bolestan,brutalan.
7/10
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
FoX FoX   17.08.2021 u 20:49

Blood Red Sky-2021
Odgledao i ja. Vampiriii  Nisam ni gledao opis filma, samo video cover i ajd rek'o da odgledam.

Nije loše. Gluma po meni bzvz, posebno klinja + kao što twistex kaže, glupe odluke.
5.5/10
Cranium Cranium   27.08.2021 u 09:59

Aj kao horor film je u pitanju. Mada to vise nema veze sa horor filmovima. Odgledao The Forever Purge i bas su izgubili kompas. Samo prvi i drugi film kidaju, ovo ostalo su visokobudzetne baljezgarije. Radnja je sledeca, Americko drustvo je zapalo u krizu, nasilje raste, tenzije rastu, sve je veci jaz izmedju bogatih i siromasnih, medjuetnicke nesuglasice. Meksikanci i ostali neamerikanci su na tapetu. Americka vlada resava da nakon x godina u miru ponovo vrati noc prociscenja, u nadi da ce preobraziti ameriku ponovo. A radnja prati jedan meksicki i jedan americki par koji ima svoje kulturoloske razlike ali su prinudjeni da saradjuju. U filmu glumi i Cassidy Freeman i bas sam se iznenadio koliko nije ostarila puno jos od Smallvilla. Clark osedeo j**ote, nisam ga prepoznao bio. Lana isto ostarila. A ova se drzi. A i nekako mi ne ide da glumi nesposobnu trudnicu. Inace glumila je Tess Mercer, polusestru Lexa Luthora, pozitivnog negativca. Da se vratim na film, bas bas su ga usrali. Ali to su pare. Kada donosi zaradu, izbacivace svasta, samo da nastave sa profitom. Desava se to da se noc prociscenja zavrsila, ali da je nastao novi pokret u tajnosti. The forever purge pokret koji je nastavio da masakrira i dalje. I toliko su jaki da voiska amerike ne moze da ih suzbije. Hahahahaha. Strasno.
atom atom   06.09.2021 u 21:15

The Empty Man(2020)

Opis: Dok traga za nestalom devojkom,bivši policajac nailazi na misteriozni kult koji pokušava da prizove natprirodnu silu.

Veoma zanimljiv film,nisam ga gledao do sada zato što me je naslov odbijao. Ali svakako,ko voli ovakav tip filmova neće zažaliti. Od mene ima 7/10.
FoX FoX   pre 12h u 18:59

Posle dužeg vremena, pogladao sam dva filma. Ovaj prvi me je razočarao s obzirom da sam ga baš iščekivao a ovaj drugi je poprilično dobar triler.

Escape Room: Tournament of Champions (2021)  

Opis: Nova priča prati šestoro neznanaca koji dolaze u situaciju koja izmiče njihovoj kontroli i koji moraju da se udruže da bi otkrili tragove koji će ih spasiti ili će umreti.

Ufff. Prvi deo je dosta bolji. Ovo mi je bilo baš bez veze. Baš su ga zbrzali i smućkali.
One dve sporedne "glumice" su haos. Ne znam gde ih nadjoše. Obe ne znaju da pričaju, promukle, dernjaju se nešto. Užas. Moglo je da bude bolje ali upropastiše ga.
Od mene 4/10 

Don't Breathe 2 (2021) 

Opis: Nastavak je smešten u godine nakon smrtonosne invazije kuće Normana Nordstroma (Stephen Lang). 
On sada živi mirnim životom ali opasnost uvek vreba.

E ovo je bilo dobro. Napeto od sredine pa do kraja filma.
Vidim da su snimali u Srbiji i pola odjavne špice, sve naši ljudi. Opasni smo postali jbt

Bilo je par scena koje su mi malo nerealne jer čovek je ipak slep ali dobro, mornaričke foke ovo ono .
Završnica je isto malo neočekivana.
Jbt ja mislio glumi Skaj Vikler a ono u stvari Brendan Sexton III  Vidjao sam ga u par filmova i serija ali lik liči na Skaj Viklera. 

Može 7.5/10