Horor filmovi
Forum Zabava Film

FoX FoX   16.07.2023 u 16:35

twistex (16.07.2023 / 10:26)
Devil-2010 sam gledao po treci put sto znaci da je dobar i za pamcenje
I ja sam pre par meseci odgledao ponovo Devil-2010. Drugi put ako se ne varam. Stvarno dobar  
Ipak je M. Night Shyamalan u pitanju

Inače ako ti se gledaju filmovi sa ljudima zarobljenim na jednom mestu, pada mi na pamet isto film koji sam gledao više puta: The Belko Experiment (2016)
twistex twistex   19.07.2023 u 00:38

Kad god sam naleteo na taj belko ja ga citao kao beiko i mislio sam da je neka B produkcija kad ono medjutim ima dosta poznatih glumaca..dobar je napet i kraj me podsetio na circle..e sad sto nije ispalo bas kako sam ja zeleo to je druga stvar..i ne znam ja da sam u takvoj situaciji sakrio bi se negde i cekao da mi glava eksplodira jer mi se ne ubijaju drugi ljudi..i pravila su jasna..svaka dobrica ne moze da ostane dobrica pored silnih psihopata..tj ne mora da bude psihopata jednostavno coveku se zivi i ucinice sve da prezivi..
FoX FoX   19.07.2023 u 00:54

twistex (18.07.2023 / 22:38)
Kad god sam naleteo na taj belko ja ga citao kao beiko i mislio sam da je neka B produkcija kad ono medjutim ima dosta poznatih glumaca..dobar je napet i kraj m
Isti slučaj. Dva puta sam gledao film i skapirao sam da je Belko a ne Beiko kad sam pisao post iznad

Drži pažnju. Dobar psihološki horor/triler. Prvi put mi nije legao a drugi put jeste
Verovatno bih i ja tako. Sakrio bih se negde i čekao da prodje ludnica Mislim sigurno. Možda su malo preterali ali što ti kažeš, čovek u nevolji je spreman na sve...
twistex twistex   13.08.2023 u 12:25

Los Habitantes-2023
Meksicki o nekom liku koji ima nekih problema u glavi..nisam bas povezao sve konce zbog toga sto je mi je bio prilicno dosadan i uopste mi nije drzao paznju..ono krene film i ti vec pocnes da zevas..pa zaspis..probudis se i dalje ne vidis nista zanimljivo i tako par puta..3.5/10
Uno para morir-2023
Ili deaths roulette..nekoliko stranaca se budi u nekom zamku..tj i te kako su povezani samo to jos ne znaju..neki glas im objasnjava da moraju da odaberu jednog od njih koga ce da ubiju samo taj mora da pristane na to i ne sme niko sam da se javi..ok mislim bespotrebna je sva ova igra ali tako je ovaj glavni odlucio..bice preokreta i naucenih lekcija i tako..nije lose ali spanci to mogu i bolje..dovoljno 6.5/10
Cocaine bear-2023
Gledao sam ga samo zato sto ima pitch meeting za ovaj film koji je kao i uvek odlicno odradjen sto naravno nije slucaj i sa samim filmom..bar da je smesan..ma kakvi i odakle mu 5.9 na imdb..to mnogo..od mene 3/10
Little bone lodge-2023
Bilo je slicnih filmova i nisam se bas nesto uziveo u samu radnju niti su mi likovi bili interesantni..4/10
Cobweb 2023
Vidim da ga ljudi mnogo hvale..drzi paznju ali uglavnom od mene samo ta pohvala..samo za jednom pogledati..5.5/10
twistex twistex   02.10.2023 u 09:22

Sta sam gledao proslog meseca:
The others-2001
Podsetio se na ovaj klasik ali posto sam znao kraj bio mi malo slabiji utisak..za ponovno gledanje ocena manje 8/10
The Last Voyage of the Demeter-2023
Mnogo hajpa bez potrebe..ali bilo zanimljivo gledati ovog naseg Kapicica mada kad god je prozborio prividjao bi mi se kolosus iz dedpula 5/10
Talk to me-2022
Opet hajp i opet nisam odusevljen..mogla je prica biti bolja da su likovi iole bili zanimljiviji..i otvoren kraj taman za drugi deo ako ga ikad bude bilo 4.5/10
Demonic-2015
A kad smo vec kod nedovrsenog filma ovaj kao da je stao na pola..3/10
Birth/Rebirth-2023
Hm dve zene ozivljavaju devojcicu i trude se na sve nacine da je ostave zivu iako se vidi da nije sva svoja..eto vise film za majke 5.5/10
Dog soliders-2002
Grupa vojnika na vezbi u sumi nabasa na drugu grupu necega..cuo sam da je dobar ali nikako da ga pogledam..ok ima nekih glupih i nerealnih scena ali je zabavan,napet i vozi solidno do kraja 7.5/10
Spirit of fear-2023
Kao da sam gledao onu igricu the room ili the doors..imamo jednog lika koji se budi u nekom stanu pojma nema odakle on tamo razne cedulje po sobi i sad treba da resi zagonetku..previse se on vrzmao po tom stanu i njegove grimase me udavise..trebalo je to sve skratiti ili bar napisati malo sadrzajnije 4.5/10
Disquiet-2023
Slican film kao prethodni samo ovaj lik se budi u bolnici i pronalazi jos likova sad neki hoce da ga ubiju neki hoce da mu pomognu da nadje izlaz na jednu stranu a drugi hoce da ga odvedu na drugu stranu..5/10
Blood hunters-2016
Vidi se da je B filmic i jeste na momente glupav ali na momente je i zabavan..dakle zena sa stomakom do zuba se budi u nekoj kao bolnici a oko nje svi mrtvi..ipak pronalazi par prezivelih i pokusace da se spasu od spodoba iz naslova 5.5/10
No one will save you-2023
I za kraj jedan bas cudnovat i dosta drugaciji..odlicno sve odradjeno iako nema dijaloga..jer glavna glumica boluje od anksioznosti..i dolaze vanzemaljci..i sta ce morace da se spasava kako zna i ume..sad kraj je mogao da bude bolje objasnjen..7.5/10
FoX FoX   17.10.2023 u 11:10

@twistex, Odgledao i ja napokon Talk to me-2022 ... Dugo sam čekao da izadje bluray i jedva čekao da pogledam.
Razočarenje od filma... Ja mu dajem istu ocenu 4.5/10

A odgledao sam i ovaj No one will save you-2023
Mada bih ja ovaj film svrstao u sci-fi. Nije mi nešto legao ali dobar je. Kraj je prilično konfuzan ali ipak može da se izvuče neki zaključak.
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
Može ocena 6.5/10 od mene
atom atom   17.10.2023 u 13:33

Pogledao sam argentinski Aterrados (2017). Svideo mi se, zanimljivo a na momente i bizarno. Može 7/10.

Takođe ,No One Will Save You (2023), drugačiji pristup žanru filma sa vanzemaljcima.
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
može 7/10.
atom atom   17.11.2023 u 22:20

When Evil Lurks (2023)

Od reditelja Aterrados (2017), ovaj psihološki horor prati dva brata koji žive u izolovanom selu daleko od grada, oni otkrivaju čoveka koji je opsednut demonom i koji se sprema da rodi iskonsko zlo.
Jako dobar film, preporuka da se pogleda. Od mene ima 8/10
FoX FoX   17.11.2023 u 23:21

@atom, Zanimljivo. Ali ovaj deo otkrivaju čoveka koji se sprema da rodi iskonsko zlo.
dafaq?
atom atom   17.11.2023 u 23:35

FoX (17.11.2023 / 22:21)
@atom, Zanimljivo. Ali ovaj deo dafaq?
Ne mogu da objasnim, moraš pogledati film

Forum početna