Kupovina preko eBay-a
Forum Tehnologija PC


Marchelo Marchelo   19.08.2013 u 00:46

Sve u svemu sluske su glavni adut svakog gamera,kao i mis.G400 sto koristim sam platio 2500 dinara pre godinu i po dana u Win Winu i savrsen je.Imam i G500 (on je laserski) i ne moze da primirise G400 ni na kilometar tako da mis kao i slusalice imaju i te kako veliku ulogu,ako se bavis ozbiljnim gamingom.
KinG KinG   19.08.2013 u 01:33

jao evo ga jos jedan "gamer" ...ajde prosvetli me koja je razlika izmedju ta dva misa? i zasto su sluske "adut" svakog gamera? i sta je za tebe ozbiljan gaming misevi od 1000 do 10000 dinara su isti.. sem sto su ovi skuplji malo od kvalitetnijeg materijala.. ali razlika u igrama gotovo da ne postoji...
slusalice su bitne samo da se bolje izolujes.. da nista necujes oko sebe.. i ono najvaznije : ako igras samo ,CoD, i GTA nisi gamer.. imam jednog poznanika.. ne pitaj kako smo se upoznali , e to je gamer.. on je sa 12 godina dobio prvi komp.. i to commodore 64.. i do sad (20 i kusur godina je proslo) nema ni jedne poznatije igre koju nije presao (ili bar igrao)..svaku igru koju znas da se prodavala na cd-ovima je igrao.. i da ne pominjem dve hiljade sati u warcraftu .. e to je gamer..
Cranium Cranium   19.08.2013 u 02:17

Moj ortak kupio Logitech za 600 kinti i boli ga ku**c. Bitno da se pomera. Ionako sensitivity mozes da podesis sam u CS ili cemu vec. Gejmeri su meni tako cudna populacija da to nije normalno. Okej je da odigraju neku igricu na koju se naprze, ali ne svaku j**enu igricu koja izadje. Ja pojma nemam o kompovima i drago mi je. Igram PES , NBA 2K13 , Hitman-a bi igrao milion puta , CS smorio do zla boga, i uvek bi igrao onaj prvi Ghost Recon. (NAJREALISTICNIJA SIMULACIJA ORUZANIH SUKOBA IKADA) Kao da ti ustvari vodis misije. Stekanje kao da ce te ubiti za sva vremena. Jedan metak ubija , ili onesposobljava. Nista Wow, Gta , Dota , Lotr i ostala cuda. Manite me.
Marchelo Marchelo   19.08.2013 u 03:14

Pre svega razlika je velika.G500 je laserski sa 5600dpi (senzitivitija mada je to cista glupost.)Skrol ima dva tako da nazovem rezima.Prvi je klasican skrol,a drugi je da neprestano skrola tj da se tockic non stop vrti(zvuci cudno,ali tako je).Trece ima "okvir" gde mozes da smestis tegove ispod samog misa od 1.7grama i 4.5 grama.Tako da druze moj velika je razlika izmedju 2 misa.Slusalice stoji da je izolacija okolne buke i te kako vazna,kao i udobnost slusalica,ali i sam kvalitet zvuka.Uzmi obicne od 20 evra i uzmi neke od 50-60 evra pa vidi razliku.
marun marun   19.08.2013 u 12:57

JEL ZNA NEKO CENE PREVOZA I CARINE ?
Welicak94 Welicak94   19.08.2013 u 15:19

Marchelo, ja sam kupio neki kao gejmerski mis za 690din u gigatronu , extra izgled, i lepo mi radi. CoD igram bez problema.
Marchelo Marchelo   19.08.2013 u 15:57

@marun to i mene zabrinjava.Sve preko 70 evra se placa carina + PDV. @ Welicak94 koji CoD igras?
KinG KinG   19.08.2013 u 16:40

jao admini opet mi brisete postove... pa sta sam sad reko
atom atom   25.07.2020 u 18:17

Hteo bih da naručim ovaj novi Xiaomi Mi Tv Stick. Vidim da ga na AliExpress-u ima za 49$ ali nema free shipping. A na Ebay košta 59$ i ima free shipping. Ali nisam nikad kupovao sa ebay,zna li neko kolika je poštarina i carina?
Gendza Gendza   25.07.2020 u 20:07

ja sam narucivao preko JOOM i vec stiglo u srbiji doduse zileti su u pitanju. aliexpres kao da je prekinuo da salje posiljke u srbiji

za 14 dana stiglo iz kine do srbije

Forum početna