Eskobar:Gospodar Zla
Forum Zabava Serije


atom atom   22.10.2014 u 14:36

Eskobar:Gospodar Zla,je visokobudžetna Kolumbijska serija o najvećem narko dileru ikada.Serija prati život Pabla Eskobara,mladić koji je imao težak život,živeo je veoma siromašno.Njegov prvi nelegalni posao bio je šverc stranih cigareta,kasnije počinje da radi kao telohranitelj kod jednog švercera koji švercuje viski i cigarete.Posle je počeo sam da se bavi švercom kokaina,i tako je postao najmoćniji narko diler na svetu.Postoji jedan njegov zanimljiv citat koji glasi "Ko ne poznaje svoju istoriju,osuđen je da je ponavlja"
Edy Edy   13.03.2016 u 23:16

ko god je seriju preveo treba da razmišlja da promjeni karijeru. Gospodar Zla? Otrcanije ne može nikako

Forum početna