Muzika koja ne izlazi iz glave.
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   13.07.2017 u 01:05

Ima mali milion pesama koje čuješ par desetina sekundi i onda ne možeš da ih se rešiš. Hteo ne hteo, ponavljaš ih u glavi. Nekada je to dobra melodična pesma, a nekada je to kuku majko pesma.

Trenutno meni iz glave ne izbija refren i melodija pesme "Stand My Ground"

Sasvim slučajno sam se zaj**o. Ušao u temu "alternative" da dodam jedan link i vidim post iznad u kome sam dodao link za gorepomenutu pesmu. Zaj**em se i udjem na tjub. Prvo sam zvižduckao par desetina minuta onu melodiju, onda krenuo da pevam kao mentol u pola 11 uveče. Sad sam opet u zvižduckanje fazi.

Ova tema neka vam služi za zarazne pesme, ili neke koje vam ne izlaze iz glave.
FoX FoX   13.07.2017 u 01:17

hahaha Ufff pa šta znam,obično mi se vrti skoro svaka pesma u glavi,sve zavisi...sad tačno ne mogu da se setim neke određene ali u toku dana često "zviždućkam" neku melodiju
Često se i probudim i odma krene neka melodija u glavi da mi svira i pevušim od ranog (u mom slučaju,ranog buđenja,pošto ne ustajem rano ujutru )

Kad se setim neke zarazne,pišem

Evo npr već par nedelja mi se vrti u glavi melodija koju sam ja sklepao u glavi i koju pokušavam da odradim u fl studiju
atom atom   13.07.2017 u 10:18

Evo ova youtube.com/watch? ... iw5Fk
twistex twistex   13.07.2017 u 11:09

a sto ju postavi da dobije jos koji milion pregleda meni uopste ne zvuci kao hit..niti sam je cuo celu..samo u delovima..nego meni ova muzikica u refrenu nove stvari od Dua Lipe pravi izbor za ovu temu..samo sto je spot neverovatno zenskast...
Cranium Cranium   13.07.2017 u 17:34

FoX (12.07.2017/23:17)
hahaha Ufff pa šta znam,obično mi se vrti skoro svaka pesma u glavi,sve zavisi...sad tačno ne mogu da se setim neke određene ali u toku dana često
Meni nije jasno kako još uvek ne možeš da odradiš repliku melodije jbt. Baš me zanima koja je to melodija.
FoX FoX   13.07.2017 u 19:22

Cranium (13.07.2017/15:34)
Meni nije jasno kako još uvek ne možeš da odradiš repliku melodije jbt. Baš me zanima koja je to melodija.
Ovo je nova kran Ma odradio sam ja ,lako je meni to nego prelazi su mi zeznuti...oko toga eksperimentišem...

jao atom,Despacito
Welicak94 Welicak94   13.07.2017 u 21:29

Znam koja muzika ne izlazi sa radija...
Znaci na k mi vise idu pesme Despasito, Swalla, Rockabaybe (kako vec...)...
Na poslu pusti sef na kompu Plej radio, ako mogu pustali bi despasito na svakih sat vremena... pustim TDI, despasito... pustim TopFM , despasito... -_-
PARTYzan PARTYzan   14.07.2017 u 01:15

Meni neretko pesme koje mi se ne sviđaju ne izlaze iz glave Npr Rockabye je zamenila Cheap thrills koja mi se šunjala god. dana (izgleda je FoXov miljenik Sean Paul kao začin posebno infektivan ) Nedavno mi se danima vrteo u glavi Cecin Autogram
Cranium Cranium   14.07.2017 u 02:09

FoX (13.07.2017/17:22)
Ovo je nova kran Ma odradio sam ja ,lako je meni to nego prelazi su mi zeznuti...oko toga eksperimentišem...

jao atom,Despacito
I ja sve hoću da sklepam neku pesmu sa bitom a la stari fabolous ali nikako da se nakanim. Jeste despacito zarazna pesma do jaja ali usraše se više sa njom.
FoX FoX   14.07.2017 u 02:09

Htedoh da ti lupim lajk,party,ali ovaj cecin autogram me odvratio

Rockabye,čudno,često je vrte na radiju,kao što weki kaže,ali mene ta pesma još nije smorila i drago mi je kad je čujem ima nešto u njoj , posebno...naravno msm na onu verziju bez šona

Čak je imam i u fonu,pa kad pustim neku playlistu i krene ta pesma,ne prebacujem na sledeću

Forum početna