FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


DR_
Dr_Psycho  
 03.02.2020 u 17:43

hahah morao bi i ja da napravim neki ozb projekat
DR_
Dr_Psycho  
 03.02.2020 u 17:43

Ko je za? potrudicu se maximalno.
FoX FoX   03.02.2020 u 18:09

Šteta, mogli bi da se udružimo i svašta napravimo ali je malo nezgodno preko neta napraviti kolaboraciju
DR_
Dr_Psycho  
 03.02.2020 u 20:38

Fox zasto bi bilo nezgodno? Neka svako ubaci neki projekat koji vec radi..pa razmenjujemo misljenja
FoX FoX   03.02.2020 u 21:03

Ma može i tako ali svakako saradnja uživo ima veću prednost
DR_
Dr_Psycho  
 04.02.2020 u 12:33

Fox to jeste...napravimo elektro band
Djomla97 Djomla97   04.02.2020 u 21:04

Jedini nacin na koji bi moglo. Mozda da se posalje sejv fajl projekta.

Je l' koristi neko 20? Ja sam jos uvek na 11. Ne bih ja zo nista menj'o..
FoX FoX   04.02.2020 u 21:29

Djomla97, Šta je toliko specijalno u FL 11?
Svaka nova verzija ima nove opcije a interfejs je skoro pa isti. FL 20 ima kul opcije ali još se držim 12-ice

Pa možemo da delimo flp fajl
NeSuS NeSuS   04.02.2020 u 22:50

Jel ima neko da mi napravi neki hip hop beat da se isprobam malo hahahah

Pokušavao sam da sam napravim nešto u fl studiu međutim nisam mnogo proučavao pa ne znam baš nešto dobro da napravim
DR_
Dr_Psycho  
 05.02.2020 u 10:21

ja jos uvek moram da proucavam Fl 20..

Forum početna