FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Djomla97 Djomla97   02.02.2020 u 01:04


Braco, ajd' malo podrske!
FoX FoX   02.02.2020 u 02:58

Djomla97 (02.02.2020/00:04)
youtu.be/Xu-0FM6Sa2k
Braco, ajd' malo podrske!
Prvenac? Svaka čast brate! Lajkovano
Sve po PS-u odradjeno
Jest malo monotono, jedna te ista melodija ali lepo uklopljeno. I video je superiška.

Nadam se da se ovog puta nisam ispalio, cenim da je tvoj rad MLadja Records
Djomla97 Djomla97   02.02.2020 u 15:19

O jeaa! Prvenac! Hvalaa na komplimentima!
Sta ti je profi uvo, provalio si da se melodija ponavlja. ;)
Welicak94 Welicak94   02.02.2020 u 16:14

Bačen lajk ;)
FoX FoX   02.02.2020 u 18:04

Djomla97 (02.02.2020/14:19)
O jeaa! Prvenac! Hvalaa na komplimentima!
Sta ti je profi uvo, provalio si da se melodija ponavlja. ;)
Samo napred
Jel si koristio uglavnom fl pluginove ili si skinuo još neke? Rekao bih da si koristio nexus za melodiju.
Djomla97 Djomla97   02.02.2020 u 19:26

Nexus i Toxic Biohazard i to je to.
FoX FoX   02.02.2020 u 20:34

Djomla97 (02.02.2020/18:26)
Nexus i Toxic Biohazard i to je to.
Jeste dobar Nexus ali mi jedno bzvz što dosta preseta ima već ubačen reverb ili neki efekat koji ne može da se ugasi..
Ima doosta dobrih preseta.
Djomla97 Djomla97   02.02.2020 u 21:34

Mozes to sve da podesavas. Samo je komplikovano u pm. Imas neke tutoriale na YT za to.
Djomla97 Djomla97   02.02.2020 u 21:35

Oce neko, da odradimo nesto zajedno..?
FoX FoX   02.02.2020 u 22:22

Djomla97 (02.02.2020/20:34)
Mozes to sve da podesavas. Samo je komplikovano u pm. Imas neke tutoriale na YT za to.
Pa Nexus je ROM sintisajzer i dosta preseta je u stvari audio sempl.
Može da se petlja ali...

Forum početna