Kako bi izgledao vaš horor film. :)
Forum Zabava Film


**N-e-k-s**   20.06.2016 u 03:14

Ajao mene mrzi da pišem a imam ja svoje horore u glavi jer svaki san zapamtim kad se probudim. Kad bi bilo audioredorder pa da ispričam.
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Cranium Cranium   19.12.2016 u 08:50

Naziv filma: TBA
Izlazak : leto 2017.
Žanr: horor, misterija

Plot:

Polumrak, teško disanje....tišina.
Na momente prekinuta iritantnim zvukom sa aparata koji detektuje njegov jedva čujni rad srca. Dugme za pozivanje sestre predaleko, bar njegoj ruci koja se sve više umara, iako je pruza u zelji da se domogne dugmeta. Ruka mu je bela, apsolutno bela. Još par dubokih uzdaha i ulazi neko.

Soba se na trenutak osvetljava, svetlom iz hodnika. Čini se da samo u toj sobi nema ničeg svetlog, ničeg jasnog, lepog. Baś ničega. Krevetu prilazi crna figura, pop. Povlači stolicu i seda kraj njega.
-Pomoz' bog sine moj.
-Stigli ste.....opet.
-Kako to mislis opet?
-Nije bitno, pocnite vec jednom.
-Sine, za ono sto cu te sada pripremiti treba mi tvoja pomoc.
-Samo vi krenite, znam tacno sta treba da radim.
-Da li se kajes?
-Kako god da sam odlucivao, nekako znam da bih dospeo ovde.
-Plašiš li se smrti sine?
-Ne.......plašim se života.

Kratki bljesak svetlosti ispunjava sobu, osoba koja je do malopre govorila, sada je nasla svoj mir. Pop je prekri carsavom i napusti sobu. Bilo je kasno za pokajanje.

........................................................................

Sledeća scena....

Haaaaah.....(naglo budjenje iz sna)

Gleda oko sebe, to je njegova soba. Na licu mu kapljice znoja. Sanjao je loše. Guta knedlu i hvata se za glavu.

-Boze kakav cudan san. Ovakve nebuloze samo ja sanjam.

Ustaje na brzinu jer vec kasni, mora na posao, a nije ni doruckovao. Silazi u prizemlje i pusta TV.

Na TV-u vesti o padu aviona.

Ne slusa nista i ide da se umije na brzinu dok se kafa jos nije skuvala. Odlazi u kupatilo, skida majicu kao neki muski ritual koji ima svako jutro. Pere zube i posmatra svoje misice. (Uzecu psajka za glavnog glumca). Primeti da iznad kljucne kosti ima novi mladez. Pomisli: "j**ote, sta ce coveku mladezi?". Koliko li ih imam uopste?

Vraca se u sobu i seda da doruckuje, a i kafa je gotova.

TV jos uvek radi.

Dosta za sada. Prvih 5 minuta filma pokriveno. Pffffff kako sam se raspisao, sa dopunama i pažljivijem biranju stila pisanja, a ne piskaranju ovo stvarno može da bude mediokritetni scenario.
atom atom   19.12.2016 u 11:52

Cranium (19.12.2016/07:50)
Naziv filma: TBA
Izlazak : leto 2017.
Žanr: horor, misterija

Plot:

Polumrak, teško disanje....tišina.
Na momente prekinuta iritantn
Što ovo ne pretočiš u roman? imaš dobar stil pisanja,samo malo gramatiku popraviš i cepaj!
Cranium Cranium   19.12.2016 u 11:59

atom (19.12.2016/10:52)
Što ovo ne pretočiš u roman? imaš dobar stil pisanja,samo malo gramatiku popraviš i cepaj!
Znaš ti šta je roman j**ote. Stotine i stotine strana. . Nemam ja živaca za to. Piskaranje čisto. Ali hvala. Provalio sam i ja neke greške, ali ko ga j**e.
FoX FoX   20.01.2017 u 01:52

Cranium (19.12.2016/07:50)
Naziv filma: TBA
Već vidim na šta ciljaš
Predobar početak brt Samo me zanima kakve horor elemente si planirao da još ubaciš

P.S. Zamišljam psajka u ovoj ulozi (već mi slika u glavi kako odmerava svoje mišiće)
Cranium Cranium   20.01.2017 u 02:26

FoX (20.01.2017/00:52)
Već vidim na šta ciljaš
Predobar početak brt Samo me zanima kakve horor elemente si planirao da još ubaciš

P.S. Zamišljam psajka u ovoj
Ahahahahaa, pa naravno da na to ciljam. . Napiši u spojleru na šta si mislio. Kakve horor elemente? Recimo da
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
. Uglavnom, zamislio sam da malo malo pa zviznem neki mali neprimetni detaljčić. U uvodu sam ih zviznuo par komada. Koji deluju kao da su tu da popune radnju, ali imaju svrhu.
Cranium Cranium   04.12.2021 u 20:05

Brate ja sam ovo morao da nastavim kad sam imao vremena. Hahahahaha. Hajpovao sam se sada jer znam sta sam hteo. Ovo je kidanjeeeee.

Forum početna