Omiljena serija...
Forum Zabava Serije


Edy Edy   29.11.2013 u 20:21

Evo ponovo nova lista...
- Sci Fi žanr rekao bih da su ovo Top: Supernatural, Stargate, Fringe
- Komedije paa teško je odlučiti se najsmješniji je onaj zadnji koji pregledam :xD najjači su filmovi sa Eddie Murphyijem, ne znam ima li serija a serije... paa rekao bih Home Improvement ja gledao na njemačkom odličan humor... imate i novu sa istim glumcem i sličnom porukom u ovoj je bilo kao kuća puna muškaraca a u ovoj drugoj kuća puna žena isti fazon, glavni glumac kao muškadžija i ne zna kako sa porodicom ali je ova prva serija dosta dobra... mada dosadi kada pregledate svaku epizodu tri puta ;) vrijedi gledati ;)

i naravno odnedavno.. za sve ostale žanre: Breaking Bad TOP 3 rekao bih ;)
DRK
Drka  
 29.11.2013 u 23:21

Tvoje lice zvuci poznato
Cranium Cranium   29.11.2013 u 23:30

d**a (29.11.2013/22:21)
Tvoje lice zvuci poznato
Serija covece, serija.
Tommy Tommy   30.11.2013 u 06:17

Edy (29.11.2013/19:21)
Evo ponovo nova lista...
- Sci Fi žanr rekao bih da su ovo Top: Supernatural, Stargate, Fringe
- Komedije paa teško je odlučiti se najsmješniji je onaj zadnji koji pregledam :xD najjači
Home Improvement. ja sam Tim majstor a ovo je moj pomočnik Al, hahaha, pomočnik zna više od majstora, zato ga ni nisam volio, najbolji je onaj kojemu su facu prikazali u zadnjoj epizodi, onaj što stalno viri preko ograde.
Edy Edy   30.11.2013 u 21:52

Tommy (30.11.2013/05:17)
Home Improvement. ja sam Tim majstor a ovo je moj pomočnik Al, hahaha, pomočnik zna više od majstora, zato ga ni nisam volio, najbolji je onaj kojemu su facu prikazali u zadnjoj epizodi, onaj što stal
Wilson? jooj lika... puno ime mu Wilson Wilson :xD i on je umirovljenik, udovac i veliki filozof preputovao svijet, čovjek je bio od špijuna do vodoinstalatera :xD ali gag je što mu nikad ne prikažu donji dio lica on objasni Timu smisao života na deset načina i kako da riješi probleme u porodici... a on kaže aha, razumijem to je kao sa hotdogom :xD ili nešto na taj fazon ili ti ga ono kad je pitao Tim: Wilson jesi li go? .. a ono dogovara... nisam, Tim, nosim kapu mada, puno je smiješnije kada se gleda sve to je kao da pričaju neandertalac i Aristotel :xD
Edy Edy   28.12.2013 u 20:15

ima li iko kakv useriju da preporuči a da je nisam gledao da se razumijemo: Sapunice, Telenovele i slično ljubavne jadi ne gledam Ako je moguće nešto iz Sci-Fi žanra, mada ne mora biti. Gledam i drugo ako je zanimljivo, ali to se rijetko nalazi Bilo ko, ovaj doctor who je dobar ali dosadi kad samo njega gledam
atom atom   28.12.2013 u 20:58

Edy (28.12.2013/19:15)
ima li iko kakv useriju da preporuči a da je nisam gledao da se razumijemo: Sapunice, Telenovele i slično ljubavne jadi ne gledam Ako je moguće nešto iz Sci-Fi žanra, mada ne mora biti. Gledam i
Grad otpora.
buRek buRek   28.12.2013 u 21:00

Volim ovе kriminаlističkе.
Јеdino to i glеdаm svе ostаlo је srаnjе.
Edy Edy   28.12.2013 u 21:23

atom (28.12.2013/19:58)
Grad otpora.
Defiance? Nisam taj gledao tražim već sat vremena neke dobre serije i ne nalazim gotov ništa jbg, sve sam ili gledao ili je na fazon Star-Treka... a za razliku od većine, Star Trek je za mene živa glupost serije kao Eureka, Supernatural, Fringe, Stargate (više varijanti)i mnoge druge sam gledao ne baš do kraja ali većinu sam pregledao
atom atom   28.12.2013 u 21:39

Edy (28.12.2013/20:23)
Defiance? Nisam taj gledao tražim već sat vremena neke dobre serije i ne nalazim gotov ništa jbg, sve sam ili gledao ili je na fazon Star-Treka... a za razliku od većine, Star Trek je za mene ži
Kada su kreatori došli na ideju o ratu
svetova, koji su prinuđeni na
koegzistenciju, svoju priču nisu mogli
da vežu samo za jednu formu. Oni su od
nje želeli da stvore video igricu, ali i
seriju. Sigurni da je njihova ideja
dovoljno snažna, originalna i
kvalitetna, odlučili su da je plasiraju u
isto vreme, na dve strane. Tako se
rodio svemir poznatiji kao ”Grad
otpora”.
Godina je 2046, planeta Zemlja. Stanje
je loše, period je distopijske krize.
Postapokaliptična sadašnjica mračna je
i teška. Sve je počelo ratom između
ljudske rase i vanzemaljaca. Kada je
vanzemaljska vrsta ostala bez svoje
planete, zahtevala je od Zemljana da
svoj dom podeli sa njima, što su oni
odbili. Sledi devet godina mučnog rata,
koji nosi sve pred sobom. Završava se
tako što su obe strane prinuđene da se
sažive i nađu zajednički jezik u svim
nesuglasicama. Jedan od ljudi, Džošua
Nolan, usvaja kćerku druge rase po
imenu Irisa, što nailazi na osudu
mnogih…
Da li će dve rase pronaći kompromis ili
će se sve završiti tragično?
Ako ste ljubitelj distopijskih priča, koje
sve više osvajaju tematiku umetničkih
dela 21. veka, ili ste gejmer u duši ili
jednostavno uživate u kvalitetnoj priči
i visokobudžetnoj produkciji, ”Grad
otpora” je televizijska destinacija za
vas. Uzbudljiva, sa zanimljivom vizijom
budućnosti i originalnom postavkom,
ova serija biće nezaboravan doživljaj,
koji ostaje sa vama.

Forum početna