Antutu Benchmark
Forum Tehnologija Mobilni telefoni


FoX FoX   25.10.2015 u 03:25

Antutu benchmark je aplikacija za testiranje vaseg android telefona.Ako zelite da uporedite vas telefon sa malo jacim modelima,preuzmite ovu apk (oko 30mb) i testirajte..

Posle testiranja ubacite screenshot pa da uporedimo
FoX FoX   25.10.2015 u 03:26

Evo moj fon [samsung gt-7580]

Priloženi fajl : screenshot_2015-10-25-02-23-42.png (0.04 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
DR_
Dr_Psycho  
 25.10.2015 u 03:29

Kad budem bio na wi fi skinucu aplikaciju
Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 03:31

Eve moj , malo nize

Priloženi fajl : screenshot_2015-10-25-02-26-27.png (0.09 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   25.10.2015 u 03:31

Ajd bas me zanima
Ja sam se prijatno iznenadio...moj fon nema neke specifikacije (768ram,1.2ghz procesor) ali eto,nije za bacanje
Inace moj stari HuaweiG300 je imao 6000 poena
Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 03:32

Aj skrinuj ovo sa poenima
DR_
Dr_Psycho  
 25.10.2015 u 03:37

Kakav ce moj tek biti 1gb ram i procesor 1.2gh
FoX FoX   25.10.2015 u 03:43

@Welicak94 (25.10.2015/02:32)
Aj skrinuj ovo sa poenima
Eve jedva sam uklopio ovu sliku ekran nije veliki kao tvoj pa se nije video ceo skor bez skrolovanja

Priloženi fajl : gt7580scre.png (0.12 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 03:46

Aj vidi u detaljima, koji graficki cip imas? Izgleda mnogo dobar, vidi tvoje poene za grafiku a vidi moje ;)
FoX FoX   25.10.2015 u 03:47

Welicko pa evo sad uporedjujem tvoj fon i moj...ja imam jedino malo veci skor kod ovog cpu single thread i float...i kod storage I/O ali eto ti kazes da je tebi ona grafika seckala,a meni nije wtf meni 2d grafika slabija od tvoje ali zato 3d jaca

za graficku pise samo : VideoCore IV
procesor : Up to 1.2 GHz dual-core ARM Cortex-A9

Forum početna