Antutu Benchmark
Forum Tehnologija Mobilni telefoni


Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 17:27

Cranium, Moj prosek bio 9 Fox ima najbolji graficki cip B|
FoX FoX   25.10.2015 u 20:33

@Cranium (25.10.2015/13:38)
Matori, imaš duplo bolji fon od mene. Moj skor je 12 hiljada i nešto. :-). Ovaj 3D test me uništio, mada mi ne seckaju igrice ovako. Igrao sam dosta 3D igrica, i nikad nijedna nije seckala kao
Au brate mene baš izvukao 3D test fps mi bio oko 20,30 što kaze welicko,dobar graficki čip su ugradili u ovaj fon ,a ovo ostalo i nije nešto..cpu,ram..tu ste i ti i welicko bolji
Cranium Cranium   25.10.2015 u 21:19

Ali ja nemam maltene nikakve bagove makar igrao najzahtevniju 3D igricu. :-). Nemam pojma na koju foru je ovako slab rezultat. :-)
Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 22:29

Cranium, Ti poeni ne mogu da ti kazu da li ti je telefon , komp , laptop itd , los ili dobar... to su samo cifre... A iskustvo u radu sa tim uredjajem je nesto sasvim trece sto se ciframa ne moze odrediti
Welicak94 Welicak94   25.10.2015 u 22:50

A vidim i Xperia Z4 tamo u onom rangu A jos nema S6 u rangu, samo S5
Cranium Cranium   20.08.2017 u 13:52

Koji ti je sada skor lisice?
FoX FoX   20.08.2017 u 17:08

Eee da, nisam još testirao ovaj sony xperia sp
Mislim sta očekivati od telefona koji je star 4godine..ali meni vrši dobar posao a i ne imam igrice jer me ne privlače nešto

Evo rezultata

Priloženi fajl : 1503241711.png (0.06 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   21.08.2017 u 12:21

ajd kran testiraj ti tvoju zver Xiaomi
Baš me zanima skor
Cranium Cranium   21.08.2017 u 14:37

FoX (21.08.2017/10:21)
ajd kran testiraj ti tvoju zver Xiaomi
Baš me zanima skor
Ajd kad dodjem kuci. Nije los fon, ali nije ni zver.
Welicak94 Welicak94   21.08.2017 u 15:58

Oho Crany nov fon obezbedio

Forum početna