Koje serije(u) trenutno pratite?
Forum Zabava Serije

PARTYzan PARTYzan   19.03.2018 u 23:43

Nova sezona American Crime Story mi je daleko ispod prethodne, ali, za utehu, pratim poslednju sezonu Twin Peaks. To je mnogo više od utešne nagrade. Treća sezona je još radikalnija od prve 2 iz 90-ih, po tripu me više podseća na hibrid Lynchova 2 filma: Lost Highway i Mulholland Drive. Psihodelija i paralelne priče dovedeni do tačke ključanja. Mislio sam da LSD malo ko koristi ali nzm šta da kažem za Lyncha dok je radio ovu treću sezonu ;-)
FoX FoX   22.09.2018 u 23:23

Better Call Saul (s4, fantastična), Fear The Walking Dead (jedva gledljivo), The Purge(kao i filmski serijal, kranu bi se svidela) i to je to ja msm za sad

A zavšio sam sa The 100 (super je i čekam novu sezonu), The Office US (extra), Castle Rock (nije loša).
Edy Edy   23.09.2018 u 09:05

FoX, oni tinejdžeri ti super? Ja probao gledati 100 i nikako mi nisu legle prve epizode. Jeli postaje bolje ili?
FoX FoX   23.09.2018 u 09:35

Edy (23.09.2018/09:05)
FoX, oni tinejdžeri ti super? Ja probao gledati 100 i nikako mi nisu legle prve epizode. Jeli postaje bolje ili?
Aha, odgledao sam svih 5sezona baš brzo
Pa postaje bolje, svaka sezona je dobra po sebi. Ali opet, sapunica je to, ne baš dobar scenario u smislu da se skoro svaki kraj epizode pretvori u bezvezni šablon navlake da odgledaš i sledeću epizodu u kojoj se kao taj veeeliki problem reši za par minuta..i tako u krug... To me je strašno nerviralo.

I ja sam pre par godina batalio The 100 nakon par minuta prve epizode.. Ako nemaš šta da gledaš, pokušaj
A i kome se svidja onaj film The Maze, msm da može ovo da odgleda..u tom nekom tinejdz fazonu je.
Edy Edy   24.09.2018 u 06:57

FoX, Nije mi se Maze svidio Ma radije necu nista gledati nego tu sapunicu onda.
FoX FoX   25.09.2018 u 21:36

Edy (24.09.2018/06:57)
FoX, Nije mi se Maze svidio Ma radije necu nista gledati nego tu sapunicu onda.
Prvi bio ok a ostali delovi Maze-a loši

Probaj brt...odgledaj par epizoda pa možda ti se svidi kao što je meni
PARTYzan PARTYzan   16.11.2018 u 21:31

Na HRT-u se trenutno završava 26. sezona Simpsonovih onda mi valjda ostaju još 4. Iako su mnogima dosadili, redak primer kako nešto i posle skoro 3 decenije ne uzgubi ni malo na kvalitetu i ostane potpuno dosledno izvornom fazonu. Čak su i fore na istu foru ali uvek sveže, inventivne. I tradicionalno, kao od prvog serijala, zaluta po neka smor epizoda
Pratim i 5. sezonu Empire. Eto fenomena , serija koja mi se nikad nije dopadala a ne propuštam je Pa dobro valjda je i meni dozvoljena doza limunade/boze, i ja sam čovek od krvi i mesa Upravo sam ponovo odslušao stvar Ibiza iz serije, zaraznu kao kuga
youtube.com/watch? ... zYmoI
FoX FoX   08.01.2019 u 15:37

Baš sam ih skoro gledao..završio sa sezonom 29. I da, dobri su mada one stare prve sezone su mi nekako draže.

Ja gledam (i uskoro završavam) sa Nightflyers (2018).
Ne znam da li će biti još sezona. Bilo bi dobro.

Solidna je serija. Po knjizi onog Dzordz R.R. Martina. SyFy produkcija i ok su posao odradili.
atom atom   08.01.2019 u 21:48

Hotel Beau Sejour(2017-)

Opis: Devojka se budi u hotelskoj sobi,i pronalazi u kadi sopstveno telo.Pokušaće da sazna šta se dešava,ali joj neće biti lako jer je samo pet osoba sme videti.
atom atom   22.01.2019 u 17:53

Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016–2017)

Danas naletim slučajno na ovo,ima samo dve sezone.Kako je ovo dobro nešto na foru Monka samo sa sci fi elementima. Pogledao sam prvu epizodu i baš mi se dopada,ima dobrih fora i gluma je odlična.