Korisne usluge u mreži
Forum Tehnologija Mobilni telefoni

Zvezdas Zvezdas   01.06.2017 u 13:12

FoX (01.06.2017/01:13)
Konačno nešto korisno od telenora...

Telenor ti poklanja besplatan internet za koriscenje 2 omiljene aplikacije! Preuzmi Moj Telenor app sa http://
I jos je vece sranje sto se automacki obnavlja najbolje resenje je bilo kada istekne pa ti sam odaberes hoces da nastavis ili neces...
Welicak94 Welicak94   01.06.2017 u 13:54

Ja samo znam da je vip preskup za pripejd i uskoro bacam vip karticu, i otkad sam je kupio stalno nesto nude, cak su me i na tel dva puta do sad zvali da mi nude neke pakete za fazon 399din bla bla...
Paketi na nedeljnom nivou sa netom od 100mb (koji nakon toga nije neogranicen) kostaju 250din...
A zasebni net ili sms paketi kostaju... heh... 100sms na 1 dan 100din , jeeeeste

Imam dual sim, mts koristim dugo vremena, i resih da isprobam i vip, jer sam i telenor koristio pre 8-9 godina... Razocaran sam u vip jer previse smaraju, svaki dan bukvalno dolaze poruke sa nekim ponudama koje me mrzi i da citam.

Tako da, uskoro cu opet kupiti telenor karticu, pa cu videti kakve su cene sa promocijama (paketima) kod njih.
Ona sranja gde mi daju protok za neku app me i ne interesuju, jer i ne koristim doticne aplikacije.

I da, kad sam kod toga, vip mi je navodno pri kupovini kartice, dao godinu dana besplatan fejsbuk saobracaj. I imao sam besplatan, sve dok nisam uplatio prvi paket za internet, nakon toga, ja besplatan fejsbuk nisam imao, i nemam
Zatim se desilo jednom, dobijem poruku ako uplatim do tog i tog datuma, da ce mi dati duplo od iznosa uplate. Ja uplatim, ne dobijem nista Pa sam zvao operatera, i onda mi dali

A posto je tema o ponudama u mrezama, u mts-u mi je i dalje najbolje, pa pricajte sta hocete

Mix promocija - 99din , 400min mreza, 400sms sve mreze, 100mb brz, posle neogranicen spor. Za mesec dana ja dajem 400din i pokriven sam svim citavih mesec dana. Msm da od toga jeftinije nema
Zvezdas Zvezdas   01.06.2017 u 16:02

Ovako, @welicak94, MTS ima svoje vrline i mane,kod MTS-a meni recimo ne odgovara brzina neta,i sa 3G mrezom on jakoo sporo radi,drugo sto mi ne odgovara jeste sto ja nemam puno ljudi koje bih zvao sa MTS-a msm imam da zovem ali mogu oni malo da odrese kesu pa nek zovu oni mene na telenor, zasto da ja uvek nekog zovem trece,mts u tih 99 din nema one minute koje ima telenor,ali ako ti puno pricas tebi znaci taj mts broj.

Sto se tice telenora,meni telenor vrsi uslugu jer on ima minute ka svim mrezama,recimo 30 min za sve mreze (ukljucujuci i fiksni) 300 min u mrezi,300 poruka izlazi 120 din uz to on ima i dosta ponuda koje meni koriste...drugo Telenor ima pozive ka inostranstvu,120 din je ta promocija i mozes da zoves ka fiksnim telefonima po ceni od 4 dim po minuti,meni to znaci jer ja za tih meces dana koliko vazi promocija mogu da ce cujem sa rodbinom itd u inostranstvu,a oni su placali za 4 mih 50 eura kada zovu sa fiksnog iz recimo Hrvatske na fiksni u Srbiju... treca stvar,tebi telenor nebi odgovarao iz vise razloga,ti imas druga koji ima 064,ti dugo pricas i tebi nema tih 30 min za sve mreze nista,u MTS-u ti imas promociju koja je u istoj prezi,drugo tebi ako uzmes TELENOR broj moras da uplacujes na svaki drugi mesec po 200 din da ti produze na narednih 3 meseca broj,uz to ti moras i ma MTS da uplatis da bi nekog zvao na tu mrezu,ako ne uplatis na dva meseca u trecem se oduzima broj i daje se nekom drugom uz to i telenor ima isto te poruke koje ti vec dobijas,sve to sto je @Fox napisao je i meni stiglo u sms poruci,tako ti stize svaki drugi dan da uzmes nesto povoljno u tom meniu njihovom.

Moj savet je da ostanes na tim brojevima jer tebi to odgovara zbog ljudi koje zoves a imaju istu mrezu,a i nije Telenor za svakoga. RAZLIKA JE U MREZI
FoX FoX   01.06.2017 u 16:06

hmm mts bi meni odgovarao...ali ovaj broj u telenoru koristim već više od 10godina tako da mi se ne menja..
Telenor skoro svaki dan šalje neke gluposti..blokirao sam ih u porukama..Najviše me nervira što većina promocija traje 7dana...ima i onih na mesečnom nivou ali nisu nešto povoljne...
Inače ne koristim mobilni internet uopšte ali nije loše imati ga..
PARTYzan PARTYzan   01.06.2017 u 16:14

Wel, mix promociju od 99 din ima i Telenor ali razlika je u tome sto jedino Telenor u pripejdu nudi i mogucnost poziva ka drugim mrezama (od 140 din). Ma zna se ko je prvi, 063 gruva 2 decenije Broj se moze preneti u zeljenu mrezu ali bljak je ona informacija "pozivate korisnika koji je br preneo u ..."
Zvezdas Zvezdas   01.06.2017 u 16:17

pa i ma mtu su promocije 7 dana e sad ti u telenoru imas ogranicem net a u mts-u je 1GB bzzog neta i posle je spo ako se ne varam,ali ti to dok pokrenes brt prodje vecnost...u Mts u isto stizu te poruke kao na svima, inace isto koristim broj vec 10 godina i nebih ga menjao,ukidao itd...kome trebam nek zove iz druge mreze
Welicak94 Welicak94   01.06.2017 u 17:50

To je tacno, ja nekako uvek svakog drugara ili coveka kog cesto kontaktiram, taj covek uvek ima mts i to mi neverovatno odgovara

Ne, ne, uzecu telenor i to vrlo skoro, cim zagine kartica od vipa
Da vidim kako ce me sluziti njegove promocije

I u Vip mi se ne svidja sto ti se obracaju sa "ti"... to mi tako ruzno izgleda, msm realno boli me uvo...
Ali nekako mi je neprofesionalno da se oni sa korisnicima obracaju na "ti" a izigravaju profesionalno... :/
PARTYzan PARTYzan   01.06.2017 u 20:14

u Telenoru ima izuzetak kada ne persiraju- ako im se obratiš zbog nekog problema na live chat-u: tada započinju sa "ćao" i prelaze na "ti"; tada smo, što bi se reklo, na "j**em ti kevu"
PARTYzan PARTYzan   02.06.2017 u 22:40

Kao da su u Airport City-ju čuli da sam ih falio i stiže mi 1 od onih dosadnih promo sms-ova: "dodaj u mreži S (min, sms, mb) umesto za 99 aktiviraj za 69 din do kraja dana". Za kusur imam 2 krem bananice Eto Welicak ponekad moze i jeftinije od 99 ^_^
Welicak94 Welicak94   03.06.2017 u 17:42

PARTYzan (02.06.2017/22:40)
Kao da su u Airport City-ju čuli da sam ih falio i stiže mi 1 od onih dosadnih promo sms-ova: "dodaj u mreži S (min, sms, mb) umesto za 99 aktivira
Do kraja dana? A meni nedelju dana