FoX   05.01.2019 u 12:58

Imaš razne teme(pozadine) u podešavanjima pa možda zbog toga.

Ja navikao na qwertz bolje da mi Z bude gora na dohvat prsta nego u uglu, jer češće koristim z
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Cranium Cranium   05.01.2019 u 13:07

Aha, vidim. Prebacio sam na tamniju veziju. Plus sam ugasio voice type, sad imam vise mesta kao. Nema ono G u levom uglu.
Edy Edy   05.01.2019 u 17:20

> ako dobiješ više prostora i samim tim lakše pišeš
to je samo na compact fonu problem
ja imam prostora da ih uguram koliko hoću

@Cranium što bi na QWERTY? ja sam uvijek na QWERTZ, i na Engleskoj mi je QWERTZ.
FoX FoX   05.01.2019 u 17:23

Pa nebitno, bio compact ili ne, više prostora znači veća slova a samim tim lakše pisanje.

Bar oko qwertz da se složimo
Edy Edy   05.01.2019 u 17:26

Ma ja sad pokušavam da koristim swipe-to-type opciju, gdje kliziš prstom po touch ekrano umjesto da tipkaš kao da je prava tipkovnica, ovaj fazon:

Priložena slika:

PS: ja što mi je fin ovaj Editor čovječe Predobar forum sa previewom

Još mi da staviti Gif slike kako nema resize Very nice.
FoX FoX   01.02.2019 u 16:54

Hmmm ne znaju ni obicnu tastaturu da naprave da valja... Sad istražujem tastature i zapala mi za oko ova Ginger keyboard

Nije loša. Malo ću da petljam sa temama pa ću valjda naći odgovarajuća podešavanja..
Inače, ima ugradjene mini igrice,što nije loša ideja kad čekate odgovor možete da ubijete vreme
Ima i raznovrsnih tema,podešavanja veličine tastature itd. Ima ugradjen google translate, brz pristup kalendaru, pretrazi i još neke gluposti.

Super opcije samo da probam da se naviknem na pisanje...to već ide malo teže...
Welicak94 Welicak94   16.03.2024 u 15:41

Kako pomenu Edy, ova swipe opcija je zapravo kul. Baš mi znači kada odgovaram na poruku u toku vožnje. Praktično klizim napamet i u veliki broj slučaja "otkucam" ono što želim. Ponekad naravno prepozna drugačije, ali dobro je.

Priloženi fajl : 1710600134.mp4 (2.89 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   17.03.2024 u 20:12

Ne znam da li je moja keyboard app falična ali meni stalno izbacuje ! Ili LTE kada pokušavam da pišem sa uključenom swipe opcijom

Forum početna