YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


Cranium Cranium   27.05.2018 u 01:27

FoX (26.05.2018/22:03)
Auu jbt da li je ovo moguće...

m.youtube.com/watch?v= ... EClt4

cranium ovo brate ili je namešteno( tipa, anketirali njih 100 i o
Mladji likovi uglavnom da, ali ribe su ti se malo "poseljanisale" Sve ti je to taj neki tropico, fantastico, curanfilo bend. Dzenan i ekipa. Mada verujem da je vecina odbila da se pojavi u klipu, i to upravo oni koji slusaju Mike Zike i ostalo. Nije ovo bas merodavno.

PS....Sta ti trenutno slusas?
FoX FoX   27.05.2018 u 01:59

Cranium (26.05.2018/23:27)
Mladji likovi uglavnom da, ali ribe su ti se malo "poseljanisale" Sve ti je to taj neki tropico, fantastico, curanfilo bend. Dzenan i ekipa. Mada v
caranfilo bend prvi put cujem za njih
Pa u ovom klipu 2, 3devojke slusaju hip-hop strani..i to je nesto
Pa nije merodavno ali ipak daje neku pribliznu sliku.

Hahah trenutno ništa
Cranium Cranium   27.05.2018 u 07:36

FoX (26.05.2018/23:59)
caranfilo bend prvi put cujem za njih
Pa u ovom klipu 2, 3devojke slusaju hip-hop strani..i to je nesto
Pa nije merodavno ali ipak daje nek
Ahahahahaha, prvi put cujes za njih jer sam ih izmislio. Pa doooobro, i to je nesto, ima i takvih hvala bogu.
atom atom   27.05.2018 u 10:14

Šta fali Dženanu?Lik ima dobre pesme.
Cranium Cranium   29.05.2018 u 10:52

Ko ima vremena i ko ume otvoreno da razmislja neka pogleda intervju.

Decko je sazreo do jaja i bas mi je drago zbog toga. Ima bas ispravne stavove, iako se vidi da ih je izgradio zbog teskog zivota. U isto vreme ti je i drago i zao. Ocelavio, smrsao 20 kila minimum. Ali sada je tip top covek, ispravan do koske. Neko bi rekao da je prolupao, ali takav izraz on ima oduvek. Gledas ga kao da nije normalan dok mlatara rukama i rezi kao da ce da te bije. Par puta smo bili i istom drustvu i brzinski smo nesto popricali. Videlo se da ima kliker, ali je tu bio i egotrip. Kao i kod svih klinaca, da se ne lazemo.

Sada posle ovoliko vremena, mnooogo prijatno iznenadjenje.

Imam maltene iste stavove sto se svega tice, samo bih ja bio obazriviji sa iznosenjem istih. Bar sto se vere i boga tice. I ja bukvalno ne verujem u boga kakvog nam ga predstavljaju njegovi ovozemaljski sluzbenici. Imam svoju verziju koja nam je dala svu slobodu ovog sveta da sami krojimo svoju sudbinu, i na ovom i na onom svetu. Kako kaze jedan ulicni pesnik "koliko budem platio, toliko odsecite mi" Metaforicki naravno. Kakav budem covek za zivota, koliko dobrog a koliko zlog uradim, tako ce mi biti sudjeno. Nista vise, nista manje od njegovih 10 zapovesti. A sve ostalo je vec postovanje ovozemaljske tradicije za koju ja smatram da nema veze sa bogom. Cak ni bibliju ne uzimam previse ozbiljno, jer su je pisali ljudi a ljudi su gresni ako znate na sta mislim. Tako da ja verujem u boga, verujem u crkvu kao mesto na kome se ja lako povezem sa neobjasnjivom silom, ali ne verujem u autoritet bozijih slugu jer to je zanimanje na kraju krajeva.

Evo i linka. youtu.be/G7k59GYUSPI

Sto se njega kao umetnika tice, poistovetio sam se sa njim u dosta pesama jer smo imali slicne muke, mada bi mogao malo da popravi stil pisanja.
Cranium Cranium   01.06.2018 u 20:30

Ahahahahahahahahahahaha, magicni radio reakciju na pederski pornic. youtu.be/ZAs5ZpirsUM


Ahahahahahahahaha, al mu ga glodje sine, kao da mu zivot zavisi od toga.
FoX FoX   03.06.2018 u 00:44

Cranium (01.06.2018/18:30)
Ahahahahahahahahahahaha, magicni radio reakciju na pederski pornic. youtu.be/ZAs5ZpirsUM


Ahahahahahahahaha, al mu ga glodje sine, k
Realno, ubeđen sam da smisli sve fazone pre snimanja i onda ih isprosipa u videu...taj usiljeni, smišljeni humor mi često nije smešan...ali ako je ok fora onda može da prođe
Cranium Cranium   03.06.2018 u 12:33

FoX (02.06.2018/22:44)
Realno, ubeđen sam da smisli sve fazone pre snimanja i onda ih isprosipa u videu...taj usiljeni, smišljeni humor mi često nije smešan...ali ako je ok
Glumi burazer, ahahahaha. Znas kad je zavrsio sa gledanjem pa je kao trebao da kaze nesto. Kako krene, dobije nagon ka povracanjem... I tako jedno 10 puta. Ali je zanimljiv do jaja iako sam siguran da smislja o cemu ce da prica i kako ce da prica.
GRO
GrofWap  
 03.06.2018 u 15:16

FoX FoX   26.06.2018 u 08:44

Ahahahhaah šta su ti predrasude...

Digla se bila frka oko one radio stanice(postaje) što je počela da pušta srpsku folk muziku u hrvatskoj..pa ovi napravili anketu


Forum početna