YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


PARTYzan PARTYzan   17.03.2015 u 21:42

Nedavno je na domaćem takmičenju za izbor najboljeg filma do 60 sec. žiri u sastavu Anica Dobra,Gordan Kičić i Bojana Ordinačev odabrao pobednika-Nemanju Mladenovića.Preduslov je bio da se snimi rimejk nekog filma,a on se odlučio za parodiju Tarantinovog filma Ulični psi.Predstavljaće nas u Londonu na međunarodnom takmičenju.Bilo bi lepo do pobede,pa da nazdravimo uz Jameson Slika govori više od 1000 reči
youtube.com/watch? ... fZKno
FoX FoX   20.03.2015 u 17:45

ahahhaha srbija 1999 ,pomracenje sunca ili pomracenenje uma


Priloženi fajl : pomracenje_uma.jpg (0.12 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   20.03.2015 u 18:21

Jaaaaaaaao sećam se. Ahahahahahahahahahahahahahahahahah. To negde na leto 1999 bilo. Znam da niko živ nije izlazio na ulicu. Sve roletne spuštene, bio je i prenos na TV-u.

Koji smo bili mongoloidi.
FoX FoX   16.04.2015 u 13:28

ahahhah ovo je stravaa
Morate imati sluske dok gledate ovaj video(ili ne morate,ali pozeljno je ...


Da li kaze BAR ili FAR? Stvarno zanimljivo

Znaci mozete ceo klip da gledate u desni video(na desnom videu kaze FAR)i onda pustite ponovo video i gledajte u levi video,ceo video cete cuti BAR Inace ovo se zove McGurk efekat(Iluzija se događa kada je deo jednog zvuka u paru s video komponentom drugog zvuka, što dovodi do percepcije trećeg zvuka) ,mozete potraziti na googl-u ako vas zanima nesto vise o ovom efektu
Cranium Cranium   16.04.2015 u 14:54

Moj odgovor je....kaže i jedno i drugo. Nalepljen je i bar i far zvuk jedan preko drugog i b i f se preklapaju. Ima toga u muzici sa semplovima i modulatorom. Hibridni zvuci. Elem, vizuelno vidimo da desni kaže far a levi kaže bar pa povezujemo zvuk i vizuelno. Da kaže npr. samo far (bar zvuk nije nalepljen preko) malo sutra bi mi dobili iluziju da kaže bar pa čak i da gledamo u levu stranu. A pošto se b i f preklapaju i stvaraju treći zvuk, onda nam je lako da povežemo sa slikom. Dobra fora lisice.
**N-e-k-s** **N-e-k-s**   16.04.2015 u 15:41

sinoć sam gledao spotove od novih pesama i tako mi se prikenjalo kad sam video glupe spotove s kriminalom takoreći nidje veze sa tekstom pesme
FoX FoX   16.04.2015 u 16:48

Pa to kran,dokaz da ne verujemo svemu sto cujemo
hahah neks,novih domacih ?
**N-e-k-s** **N-e-k-s**   16.04.2015 u 17:01

da novih
Cranium Cranium   16.04.2015 u 17:39

FoX (16.04.2015/14:48)
Pa to kran,dokaz da ne verujemo svemu sto cujemo
hahah neks,novih domacih ?
Ali pazi, ti ako zatvoriš oči. Možeš i far i bar da čuješ, zavisi ako se skoncentrišeš.
Cranium Cranium   16.04.2015 u 17:42

**N-e-k-s** (16.04.2015/13:41)
sinoć sam gledao spotove od novih pesama i tako mi se prikenjalo kad sam video glupe spotove s kriminalom takoreći nidje veze sa tekstom pesme
Tajžu San, Vuk Mob i ekipa? Ahahahahah. Znam i meni je smešno. Žuti je tu iz mog kraja, tjst iz okoline i smešno mi je da se lik sa 30 godina loži na kriminal. Ne ulazim u to jel jeste ili nije. Ali onaj Vuk Mob je debilčina kakve nema. Ahahahahah.

Forum početna