YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


FoX FoX   09.07.2020 u 16:30

Baš sam se pitao gde je čuveni Pedja Gnjatić - Instruktor za zavodjenje ... i evo ga
Samo za krana

Gendza Gendza   10.07.2020 u 00:30

Brate ljudi samo rade svoj posao i dodje im ovakva neka budalcina da ih provocira
zenon zenon   10.07.2020 u 02:18

twitter.com/i/status/1 ... 22369 Jel to njihov posao?Ako je to posao onda ga pogresno rade jer obicno kad neko lezi na zemlji i gomila ga sutira to rade huligani ili klinci u skolskom dvoristu.
Ne rade posao kako treba,uhapsis coveka i stavis ga u maricu.A ne bacas ga pored puta i nastavljas dalje jer ako je nesto lose ucinio treba biti uhapsen a ne da ga sutiraju i ostavljaju na sred ulice.
Protiv sam svakog nasilja ali nisu ni policajci cvecke.Glume silu i tako iritiraju narod.
A sto se ove budale tice,sa takvim provokatorima policija ne treba pricati.Da nisu pricali sa njim on bi ispao jos veca budala
PARTYzan PARTYzan   10.07.2020 u 04:19

naravno da nije to njihov posao, ali oni kontaju da jeste i tako je to nazalost skoro u celom svetu. A ja kod nas ovakvu torturu nisam video nikada, posebno uto uvece. N1 je tad imao ulogu javnog servisa. I prema huliganima i prema neduznima. Mada mi nije tesko razumeti frustraciju ovih sto mitinguju. Nakon sto se tzv. struka podredi politickim interesima i umesto za javno zdravlje, kako kontam radi za marketing vladajućih struktura, i nakon sto vlast umesto da odlucno suzbija pandemiju organizuje izbore ... sve drugo je lakse razumeti od toga.

Alal vera sto su uspeli da otkazu policijski cas i dozvole vlastima da nas prave budalama, prebacujuci odgovornost. A ovo drugo, sto se nastavljaju prostesti u sred pandemije ... U Crnoj Gori se uhapse svestenici (citaj predstavnici Boga licno na zemlji) jer prosetaju na dan Svetog Vasilija u vreme zabrane okupljanja a ovde treba da se tolerisu protesti i time direktno produbljuje epidemija (koje ne bi vise ni bilo da nije ovako neodgovornog naroda i jos neodgovornije vlasti).

Msm da bi bilo optimalno da se promeni kompromitovan krizni stab a nakon toga da moraju da se postuju sve odluke a ne ovakva precutna anarhija. Čuj protest "opozicije." Đilas može da predstavlja samo sebe. Te strukture su precrtane, opozicija je onaj ko nije u vlasti a ne onaj koga nema ni u parlamentu. Za šta se još u belom svetu pita "vanparlamentarna opozicija". Sada su Đilas, Šešelj, Obradović, Trifunović, Tadić u političkom smislu isto. Bivši političari tj na lokalu negde i sadašnji.
Ipak ovakvi protesti imaju i dobru stranu- svojevrsni alarm Vučiću u vezi Kosova, ako ga išta može sprečiti od konačne izdaje.
Welicak94 Welicak94   14.07.2020 u 00:46

Evo neceg. Vrhunski.

zenon zenon   17.07.2020 u 03:34

Sta je ovo ljudi moji?Danas svako moze da bude novinar,reporter.hahah

atom atom   29.07.2020 u 13:35



KureXradio KureXradio   29.07.2020 u 23:56

atom atom   10.08.2020 u 17:41



atom atom   07.09.2020 u 14:47




Forum početna