Dodaci za Chrome/Firefox/Operu i modifikacije
Forum Tehnologija PC


PARTYzan   20.01.2017 u 02:52

Mozilla je krajem 2016 ponudila dodatak Firefox Test Pilot. Meni su najzanimljivije extenzije Min Vid (gledanje YouTube na izabranoj poziciji ekrana i odabranoj veličini rama dok pretražuješ net) i No More 404's (arhiva sačuvanih verzija stranica koje nisu aktuelne)
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
SRB
Srbenda  
 21.01.2017 u 03:50

FoX (20.01.2017/00:45) Koji video redtube ili obican youtube kod mene radi ok i dalje koristim iron...
FoX FoX   21.01.2017 u 15:15

Srbenda (21.01.2017/02:50)
Koji video redtube ili obican youtube kod mene radi ok i dalje koristim iron...
hahahah kako brt neee,npr nije hteo da mi pusti video na ovoj strani rs.n1info.com/a222335/V ... .html

youtube je ok,html5
FoX FoX   14.04.2018 u 03:48

Ubedljivo najbolji adblock za chrome - ublock Origin
Znači blokira dosadne pop-upove(iskačuće prozore), malo troši ram-a, i još jedna kul opcija: skraćuje ono vreme čekanja... kao npr na adfly reklamama...piše da sačekate 10sek i istog trenutka se pojavi "Preskoči reklamu" i tako na većini tih ad sajtova...
Prezadovoljan sam za sad
SRB
Srbenda  
 14.04.2018 u 17:13

FoX (14.04.2018/01:48)
Ubedljivo najbolji adblock za chrome - ublock Origin
Koristim već duže vreme radi na svim browserima čak i na Microsoft Edge. Ima dosta naprednih opcija.
PARTYzan PARTYzan   14.04.2018 u 19:48

odličan je ja sam ga provalio pre godinu dana u chrome prodavnici
PARTYzan PARTYzan   14.04.2018 u 20:27

inače na kompu, kad ne želim da se pregreva pa ne koristim recimo Mozillu čak ni Operu, koristim browser koji se zove ni manje ni više nego Web (ili Epiphany). U pitanju je gnome pregledač- blago rečeno skroman, nepretenciozan, ali radi pos'o a štedi Na disku mi zauzima >100 puta manje prostora od ostalih! Odmah se pokrene, preko njega sve "leti", provalio ga u Ubuntu prodavnici. Ovaj sajt ga ne prepoznaje kao takav, već kao staru verziju Chrome-a. Koliko mi je poznato, on sa Chrome-om za razliku od Chromiuma, nema veze. Za ne poverovati da je moguće imati funkcionalan desktop pregledač koji zauzima znatno manje mesta nego mobilni. Ali mislim da ga podržavaju samo linux sistemi. Da ne širim više priču pošto nije u pitanju dodatak već program.
Welicak94 Welicak94   14.04.2018 u 22:11

FoX (14.04.2018/01:48)
Ubedljivo najbolji adblock za chrome - ublock Origin
Znači blokira dosadne pop-upove(iskačuće prozore), malo troši ram-a, i još jedna kul opcija: skr
Khm, ovo za adfly mi se ne dopada
FoX FoX   15.04.2018 u 12:31

Welicak94 (14.04.2018/20:11)
Khm, ovo za adfly mi se ne dopada
blackfoxwap.tk/forum/i ... 45220

ahhahha smrt reklamama


Party, pa lepo je to što leti, ne troši puno itd...ali navika je navika Ja probao da se vratim na operu ali jbg, chrome me nekako drži..mada kad bih se potrudio, sigurno bih uspeo da batalim chrome, kao što sam i operu pre par godina
Welicak94 Welicak94   15.04.2018 u 16:07

Srecom moj blockadblock savrseno prepoznaje korisnike ublock-a
Edy Edy   18.01.2019 u 00:42

Danas tražim neku nulled skriptu, koju znam da ima na netu, ali prošao 30 google pageova i nigdje je! I kontam se kako... 

I pređem na Tor Browser da vidim da rekoh ima li ako preko Tor pogledam slučajno. Otvorim tor i vidim ono na duckduckgo.com prvih 10 linkova ono što tražim sve duplikati! 

Ja ljudi moji google je totalno banovao bilo šta što ima veze sa piraterijom. Bukvalno su postali samo za wikipedia i slične stvari.
Odustajem od google searcha i prelazim na dockdockgo skroz na skroz. 

Evo našao sam fazon na chrome podešavanjima, da ako otvorite setting na chrome i potražite "Search Engines" (ako ste na Engleskoj verziji), dobit ćete listu tražilica, fazon je da možete staviti defaultnu tražilicu, ali možete staviti i kratice kako bi otvorili druge. Ja imam recimo google na slovu "g", umjesto na defaultnom "google.com", tako da ako otovrim chrome i kucnem "g linkin park" izbaci mi linking park na google a ne na duckduckgo.com Fazon je da sam stavio Blackfox na "bf" pa mogu tražiti Forum sada sa kraticom

Preporuka svima, ako koristite chrome ili firefox, switchajte default tražilicu na duckduckgo ili neku alternativu. Ovo je nenormalno koliko linkova mi je ukinuto. Ako ima i nalik DMCA claim na njemu, google to ukida.

Forum početna