Novi izgled WEBa
Forum BF Zajednica Novosti


Prikaži rezultat ankete
Edy Edy   17.12.2012 u 12:52

U zadnje vrijeme smo uradili neke promjene na web verziji dajte vase misljenje o tome... (molimo da ne ponavljate komentare)...
Zvezdas Zvezdas   17.12.2012 u 13:20

nevalja
SpAgEtE SpAgEtE   17.12.2012 u 13:44

Odlican. svidja mi se. svaka cast.
Gendza Gendza   17.12.2012 u 16:03

Bolje je bilo staro. Ako nesto radi ne treba ga dirati jer ces ga sigurno pokvariti
SRB
Srbenda  
 17.12.2012 u 16:07

Svidja mi se novi dizajn al nisam uspeo da bas lepo sve analiziram... Jel ovo vasa tema ili menjate vec postojecu?
EdGe EdGe   17.12.2012 u 16:30

Ne wolim web
SRB
Srbenda  
 17.12.2012 u 16:42

Ovako glavni meni mora da se preuredi i stavite da bude na sredini... "moj meni" je po meni beskoristan sa svim tim linkovima samo zbunjuje Dalje, Statistika prikazuje nebitne informacije. To moze da se sakrije i nek se vide samo online korisnici a klikom na link detaljnije informacije.
Povecajte visinu za mini chat i stavite statistiku ispod... I ikonice za FB i twitter da budu slicnih dimenzija kao ona sto ide uz napomenu. To je to otprilike za ovaj sablon. Al ovi tabovi obavezno da idu na sredinu i da se preurede linkovi i dodajte jos nesto za brzi pristup.
Gendza Gendza   17.12.2012 u 16:57

Ima neka poboljsanja al ja mi nekako stari look bio lepsi
FoX FoX   17.12.2012 u 17:44

Izmene na web verziji su jako bitne,i nismo napravili izmene zato sto nam je dosadio stari izgled,nego radi ustede.Prethodna web verzija je bila teska 1mb sto je mnogo za jedan ovakav sajt,ovim izmenama smo smanjili velicinu na 560kb,sto je velika razlika,brze radi i po meni lepse sada izgleda,ostalo je jos par sitnica ali zavrsavamo uskoro,na vama je samo da se naviknete,jer izmena na web strani vise nece biti,nema potrebe.Ali svaki savet nam znaci evo i rezultata za novu web verziju...

Priloženi fajl : stat.png (0.06 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Edy Edy   17.12.2012 u 20:57

a zasto vam se ne svidja brze otvara... i sad drugacije izgleda pocetna strana preglednija je jedino sto smo izbacili youtube? on je ionako bio beskoristan... ako vam se gleda tjub imate youtube.com .. jer u ovom slucaju nema dinamicnog sadrzaja... tako da stalno klikcete i refresujete stranicu... pa vam taj youtube stalno se zaustavlja... i kakve korisit od njeg? nikakve.... ostalo je sve isto dodata opcija aktivnih tema pored u kolonu nista nije izgubljeno da napomenem: ako imate pohvale ili kritike postavite argumente konkretno sta valja a sat ne

Forum početna