GTA San Andreas CroHerze MP Server
Forum Tehnologija PC Igre

SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:01

E ovako,ovo je balkanski server, CroHerze,postoje nekoliko vrsta modova,meni je ekstra RP-RolePlay(Simulacija stvarnog zivota) Server postoji od 2008 ili 2007 nzm tacno. Da bi ste usli na server potrebna vam je 0.3x verzija SAMPA. Kada se registrujete morate da slikate jednu sliku,al pre nego sto se registrujete udjite na njihov forum i vidite sta treba da slikate,jer nemozete igrati dok vam ne odobre akaunt. Naravno tu ima levela(nivoa) Prvi nivo ima 6 exp . Da bi ste zaradili jedan exp potrebno je odigrati sat vremena,sto znaci svaki sat=1exp. Ono sto je bitno je da kad s nekim pricate,ako pricate nesto o igrici ili o serveru morate napisati ovako /b tekst a ostalo samo tekst
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:02

Moj Nik je Nikola_Sentinel(prezime sam izmislio jer je moje prezime vec zauzeto tacnije i ime i prezime.)
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:04

Ja sam trenutno level 3 exp: 3/10 i radim kao diler droge(na serveru govorite brasno umesto droge da nebi dobili ban) ja sam diler brasna jer imam sefa koji mi za gram daje 60kinte,a ovako kad pretvorite koku u brasno nema zarade vec prodajete al uglavnom svaki diler trazi sefa da bi zaradio
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:04

Za prvi i drugi nivo najbolji je posao Vozac Busa,mozete i mehanicara veca je zarada al spora.
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:07

Na level tri ko hoce pare neka bude diler. Prvo sto treba da uradite je da odete do neke kuce(pokazacu vam ako se sretnemo na serveru) prvo kupite seme(max je 10 al uvek kupite 9 jer max se sadi po tri) posle idete da sadite max je tri sadjenja. Cekate 20minuta da izraste. Posle poberete i onda idete da proizvedete u brasnu. Ako vamje mali helt pisite /usedrugs da se hilujes. da bi prodao drogu pisi /selldrugs igracev id kolicina cena eo primer /selldrugs 1 26 100000 id se uvek menja id je koji si po redu usao na server tada.
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:08

Da bi ste imali oruzje morate biti level 3.
Da bi imali neko vozilo potreban je level 6,a za kucu jos nzm nisam pitao
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:10

Ako vam nesto nije jasno a nemate koga da pitati pisite sledece:
1. /new kada to upisete admin ili gamesage ce se teleportovati kod vas i pitati vas sta vam treba
2. /pomoc tekst kad ovo upisete poslali ste pitanje gamesagovima oni ce vam odgovoriti u roku jedne minute
3. /report tekst kada ovo upisete saljete pitanje admini isto jao i gamesage
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:14

Na serveru imate Banku. Naravno mozete naci bankomat imate mnogo njih u gradu. Opcije bankomata
1. /atmdeposit ova opcija je da stavite pare na racun
2. /atmwithdraw ova opcija je da uzmete pare sa vaseg racuna
3. /atmbalance ova opcija je da vidite koliko imate na racunu.

Imate u banci da uzmete kredit. Kredit mozete da uzmete tek od levela 3. Rekao bih vam koliko se dobija al sve zaboravim da uzmem kredit. Kad god udjem na server zaboravim.
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:17

Imate cak i oglasavanje(oglasi) /ad tekst naravno pre toga morate imati mobilni telefon,level 3.
Mozete da zovete nekog besplatno a poruke se placaju,poruke su kod njih bon koji se kupuju na kiosku
SpAgEtE SpAgEtE   01.07.2013 u 23:17

Helt vam se sam skida,da bi ste ga napunili popijte nesto ili pojedite.

Forum početna