Odoh u nepušače
Forum Zdravlje Ostalo


PARTYzan   01.12.2021 u 17:25

Ja sam došao do "lightest" varijante, prvo sam sa crnog Davidoffa prešao na gold, pa sa njega na blue odnosno silver, koji je najslabija varijanta na domaćem tržištu (ako ne računamo žensku Karelia slim)

Od pre par meseci sam prešao na Davidoff white (iste jačine kao Karelia, znači po 0.1 i 1 nikotina, katrana i ugljen monoxida) mada ga nema kod nas, trebalo mi je više od mesec dana da se naviknem tj da počnem da ga osećam ali sad je sve ok. Kad sam nedavno probao prethodni (silver, 3 puta jači), kao da me uvlačenje dima puklo i u grlu i u mozak. Stara paklica će ostati ako nekom zafali, ja se ne bih vraćao sad mi je i on hard iako je slab
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
DR_
Dr_Psycho  
 01.12.2021 u 20:49

Meni je vec 4mesec apstinencije..
FoX FoX   02.12.2021 u 19:02

PARTYzan (01.12.2021 / 16:25)
Ja sam došao do "lightest" varijante, prvo sam sa crnog Davidoffa prešao na gold, pa sa njega na blue odnosno silver, koji je najslabija varijanta na domaćem tr
Ja sam na početku svoje "duvanske karijere", duvanio najjače tjst crvenu paklicu. Pall mall krš godinama pa onda probao winston crveni pa posle par godina rešio da malo smanjim jačinu jer nije zdravo  pa probao krš winstone blue, od njih mi bilo muka... I onda mi je drugar preporučio ovaj Lucky... 
PARTYzan PARTYzan   03.12.2021 u 02:37

Sve sam to i ja izređao ali eto prvo po predlogu drugih a sad i solo, prešao na slabije da slabijeg nema sem apstinencije
A i nikad nisam puno pušio, max pola paklice. Sad samo uz kafu ev. alkohol
Ali kafu ne pijem bez pljuge. I ne idem negde ako ne sme da se zapali ili kao može na terasi. Poštujem ali kažem, žao mi je ne pijem kafu kao po presudi, dođi ti kod mene ili na neutralnom terenu

Priloženi fajl : img_20211201_190558.jpg (3.51 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!

Forum početna