Odoh u nepušače
Forum Zdravlje Ostalo


Cranium Cranium   30.12.2016 u 20:52

FoX (30.12.2016/19:41)
I to sam uspeo bez pomoći sa strane čak mi ni moji nisu pružili neku extra podršku Odem na posao a tamo kolege zadimile čitavu prostoriju a znaj
Hoću. Mada ja mislim da su knjige sviranje ku***u. Bar meni. Brate ako ti imaš u glavi želju da nešto uradiš, to ćeš i uraditi. Mada verujem da su knjige u pravu.
DR_
Dr_Psycho  
 30.12.2016 u 21:47

Ja sam to odavno batalio...sad pokusavam da se navucem na radnu naviku
FoX FoX   31.12.2016 u 03:45

hahah jbg zvez ,i kran me je podržavao u ovoj temi bezbroj puta eto po ko zna koji put sam pročitao celu ovu temu nmg da verujem da sam ja toliko često pokušavao da batalim cigare...msm ovu temu sam napravio 2014,tad sam isto rešio da batalim cigare ali ne kapiram zašto sam tad želeo da ih ostavim kao što ni sad ne kapiram žašto sam ih ostavio...biće da su me oni silni tekstovi na netu o prestanku pušenja podsvesno naterali da ostavim cigare

A ovi moji ukućani...pa i oni bi mi davali podršku ali pošto sam 157x pokušavao da ostavim cigare što se može videti i u ovoj temi,mislili su da je ovo 158x i nisu me ozbiljno shvatili

Pa jesu kran ali znaš kad pročitaš nešto i to nešto ti otvori oči,iznese ti činjenice koje bi i debilu bile logične i onda shvatiš kako si svo vreme imao pogrešno mišljenje o nečemu ,e tako je meni ova knjiga otvorila oči
Ali skapirao sam da je i od velikog značaja kada se ostavljaju cigare da se to saopšti svima koji su ti bliski...i onda će ti biti bzvz da zapališ pred njima jer si im rekao da ostavljaš cigare i ispašćeš sisica ako zapališ msm možeš u tajnosti da zapališ,što sam ja radio par puta ali to je jadno..
Cranium Cranium   31.12.2016 u 11:00

FoX (31.12.2016/02:45)
hahah jbg zvez ,i kran me je podržavao u ovoj temi bezbroj puta eto po ko zna koji put sam pročitao celu ovu temu nmg da verujem da sam ja tol
Ahahahahhahahahah, isti si Čendler. On i njegovo ostavljanje cigara.
Zvezdas Zvezdas   31.12.2016 u 11:07

FoX (31.12.2016/02:45)
hahah jbg zvez ,i kran me je podržavao u ovoj temi bezbroj puta
pa eto nas dvojica nisi sam bez podrske bio pa nije lako ostaviti cigare,i ako ostravis na 3 meseca pa ponova pocens pa opet prekines i to je neki uspeh...vec sam ja navodio ovde primer sta se desava posle tri meseca tako da,samo napred inace,motivacija ti je sada jaca kada su poskupljale pre neki dan za 10 din,a od nove god dodatno poskupljuju za akcize neke u drzavni budzet itd tako daaa
Welicak94 Welicak94   18.10.2021 u 20:30

@FoX, I kakav je epilog u 2021. godini? Pušiš li ili si batalio?
FoX FoX   30.11.2021 u 16:28

Welicak94 (18.10.2021 / 18:30)
@FoX, I kakav je epilog u 2021. godini? Pušiš li ili si batalio?
Trenutno sam opet u periodu bataljivanja
Da se razumemo, mogu relativno lako da ostavim cigarete ali opet im se vratim kad se vratim da radim u štampariji. Jednostavno je takav posao
atom atom   30.11.2021 u 19:16

FoX (30.11.2021 / 15:28)
Trenutno sam opet u periodu bataljivanja Da se razumemo, mogu relativno lako da ostavim cigarete ali opet im se vratim kad se vratim da radim u štampariji
Fox, probaj Pall Mall Havana,kidaju
FoX FoX   30.11.2021 u 20:31

Eh sad mi kažeš

Već 2 godine sam cepao samo Lucky Strike Flow filter (zlatni-kratki, bivša belo narandžasta paklica) i to su jedine cigare koje mi nisu smetale a nisu ni preterano jake a i kažu da je "zdraviji" taj flow filter
Samo što se prelaskom na novu paklicu nekako izgubila jačina. Vlažan duvan, šta li je.
PARTYzan PARTYzan   01.12.2021 u 17:25

Ja sam došao do "lightest" varijante, prvo sam sa crnog Davidoffa prešao na gold, pa sa njega na blue odnosno silver, koji je najslabija varijanta na domaćem tržištu (ako ne računamo žensku Karelia slim)

Od pre par meseci sam prešao na Davidoff white (iste jačine kao Karelia, znači po 0.1 i 1 nikotina, katrana i ugljen monoxida) mada ga nema kod nas, trebalo mi je više od mesec dana da se naviknem tj da počnem da ga osećam ali sad je sve ok. Kad sam nedavno probao prethodni (silver, 3 puta jači), kao da me uvlačenje dima puklo i u grlu i u mozak. Stara paklica će ostati ako nekom zafali, ja se ne bih vraćao sad mi je i on hard iako je slab

Forum početna