Vojna Parada 2014
Forum Politika Srbija


Cranium   18.10.2014 u 03:38

Zbog čega je Putin dolazio? :-) Parada je bila planirana još prošle godine. Da se objedini 100 godina od prvog i 70 godina od drugog svetskog rata. Druže, da bi organizovali paradu prvo morate da imate istoriju, drugo...morate da imate vojsku. I treće, Putin je za 10 klasa veći državnik od Erdogana. Možemo slobodno reći najveći državnik današnjice. Ne kapiram što je svima krivo? ;-)
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Tvrtko Tvrtko   18.10.2014 u 03:44

Neka parade, svaka cast i treba biti tako...Samo mi je to tako "providno" u vezi s Putinom...Pametan si ti momak, pa ti ne prilici kada se pravis naivan...
Cranium Cranium   18.10.2014 u 04:04

Meni nije providno. ;-). Ipak je Srbija strateški partner sa Rusijom, da ne govorim o bratskim vezama. Ukazana mu je čast jer je predsednik nacije koja je krvarila za nas ovde. Može se reći i za tebe. A i potpisano je 7 dokumenata koji tu vezu samo učvršćuju. Jedan je o bazi u Nišu, drugi o južnom toku koji bi i tebi trebao da bude bitan. Treći o vojnoj saradnji, i još 4 ne manje važna. Kapiram ja da tebi smeta što nam Rusi poklanjaju pažnju pa ti sada bode oči što su Srpski vojnici salutirali Putinu. Kome će drugom? Obrni knjige iz istorije i vidi. Da nas nisu Ameri oslobodili?
Tvrtko Tvrtko   18.10.2014 u 04:08

Rekoh ti druze, pametan si momak...
Cranium Cranium   18.10.2014 u 04:39

Naravno. Postoji jedna mudrost koja kaže:

Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth. Tako da ono. Tvoje mišljenje nije činjenica. Kao ni moje. Ja smatram da sam u pravu, ti takodje. Ajde iznesi to svoje mišljenje pa da vidimo ko je bliži činjenicama.
Cranium Cranium   18.10.2014 u 04:41

Ali ti mišljenja neeeeemaš. :-) Samo ti je krivo kao i mnogima
Zvezdas Zvezdas   18.10.2014 u 11:56

Tvrtko (18.10.2014/01:28)
Parada? Ne budite smijesni, svi znamo zbog cega je Putin dolazio...Mogu zamisliti kakvi bi komentari bili da je nesto ovakvo organizirano u BiH, a specijalni gost bio Erdogan...
Zbog čega je Putin dolazio? Kakve veze ima BIH sa nasom Vojnom paradom? Taj isti Erdogan je pre nekoliko meseci izazvao sukob sa Srbijom

Forum početna