FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   10.04.2012 u 15:15

Ja pravim danas neku matru,ali na vajbu. Program za fon. Posle da mi neko sredi. Jel hocete?
FoX FoX   24.05.2012 u 14:51

cranium (10.04.2012/13:15)
Ja pravim danas neku matru,ali na vajbu. Program za fon. Posle da mi neko sredi. Jel hocete?
ja bih rado...ali ne doznajem da koristim fl studio

a sto se tice komentara dr.psycho ,brate ja ne znam ni kako da odredim duzinu pesmu a kamoli da koristim ta cuda sto si naweeoo
DR_
Dr_Psycho  
 23.07.2012 u 20:57

BlackFoX (24.05.2012/12:51)
ja bih rado...ali ne doznajem da koristim fl studio

a sto se tice komentara dr.psycho ,brate ja ne znam ni kako da odredim duzinu pesmu a kamoli da koristim ta cuda sto si naweeoo
Imam ideju...poslacu ti ZIP fajl,da vidis kako sam ja jednu pesmu uradio...pa ces skontati,ok? Samo neznam kako da ti posaljem xaxaxa
DR_
Dr_Psycho  
 23.07.2012 u 23:12

Uradio sam,pa ko hoce da mu posaljem zipovan fajl...
FoX FoX   11.09.2012 u 12:14

e uradio sam svoju prvu demo pesmu tehno za pocetak,to mi najlakse poslusajte,opet kazem,prva mi je pesma tako da znate ja mislim da nije losa za prvu pesmu

Priloženi fajl : untitled.mp3 (0.69 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
KinG KinG   11.09.2012 u 17:37

Kratko traje
FoX FoX   11.09.2012 u 18:59

pa znam,al bar sam shvatio kako radi...samo da mi dodje inspiracija i uradicu neku dobru pesmu
psy aj postavi tu tvoju da vidim
FoX FoX   11.09.2012 u 21:20

e napravio sam i ovo,zvuci mi pocetak jako dobar,al nznm kao da nastavim

Priloženi fajl : gitarademo_by_bfox.mp3 (0.51 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   11.09.2012 u 21:42

Uuuuu brate ovo mi vuce na Nirvana style. Jel slusa neko Nirvanu. Cepaj cepaj. Mogu ja da ti odradim neki sempl? Moooolim te! Nisam dugo radio nista.
FoX FoX   11.09.2012 u 21:44

doBro a? ma ovo sam bzvz uradio a poslusacu par pesma od nirvane pa da vidim kako da nastavim moju pesmu
aj brate,al nznm...kakav sempl?rock?moze brate

Forum početna