FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


FoX FoX   17.04.2017 u 20:53

ahahah e jbg.Ma kreni ispočetka

Pa da,ali skapirao sam da lagano mogu da napravim edm pop pesmicu...
Problem mi je sa Big room-om to je challenge za mene...znači brz ritam,agresiva od početka pa onda drop i tako...izgubim se uvek kad treba drop da krene
Cranium Cranium   17.04.2017 u 20:56

FoX (17.04.2017/18:53)
ahahah e jbg.Ma kreni ispočetka

Pa da,ali skapirao sam da lagano mogu da napravim edm pop pesmicu...
Problem mi je sa Big room-om to je chal
Ja nikad nisam pravio big room. . Moraću da probam nesto da nabacam danas. Bar pola čuke nešto da napravim. Aaaa brate kad treba da krenem sa dropom smorim se za dubstep. Previše vremena treba samo za jedan zvuk. To je automatizacija na nivou. Možda jednom odradim nešto, znam kako treba.
Cranium Cranium   17.04.2017 u 20:56

Ajde kači neke tvoje pokušaje siso.
FoX FoX   17.04.2017 u 21:03

Probaj brt
Pre neki dan skapiram,zašto bih iščekivao da ovi poznati dj-evi izbace neku kul pesmu kad mogu sam da je napravim
Stvarno može al treba dosta vremena jbg.

Jel ti radiš sa fl studio na kompu?Nešto si pričao da na fonu radiš?
Na kompu je dosta moćniji FL..skinuo sam neke dodatke za onaj Sylenth1...nema šta nema brt.

hahhah ma brt,moji pokušaji su bzvz...kratko traju

Priloženi fajl : pokusaj1.mp3 (0.22 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   17.04.2017 u 21:06

FoX (17.04.2017/19:03)
Probaj brt
Pre neki dan skapiram,zašto bih iščekivao da ovi poznati dj-evi izbace neku kul pesmu kad mogu sam da je napravim
Stvarno može al
Opaaaaaa, ekportuj mi ovo u midiju. Do jaja je. ;). Da vidiš šta ću da smandrljam. Ma da, ja na fonu pravim. Znam da je moćniji, ali ja ono. Nemam živaca za to. A i nisam ozbiljan. Evo neki moj rani projekat.

Priloženi fajl : sssssss.ogg (2.54 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Zvezdas Zvezdas   17.04.2017 u 21:17

FoX (17.04.2017/19:03)
Probaj brt
Pre neki dan skapiram,zašto bih iščekivao da ovi poznati dj-evi izbace neku kul pesmu kad mogu sam da je napravim
Stvarno može al
Pvo je dobro da postavis na fon kao ton
Cranium Cranium   17.04.2017 u 21:30

FoX (17.04.2017/19:03)
Probaj brt
Pre neki dan skapiram,zašto bih iščekivao da ovi poznati dj-evi izbace neku kul pesmu kad mogu sam da je napravim
Stvarno može al
Svaka tvoja melodija me podseti na neku drugu. youtu.be/9foVxQraF8Y

1:16:46. Premotaj.
FoX FoX   17.04.2017 u 23:17

Cranium (17.04.2017/19:30)
Svaka tvoja melodija me podseti na neku drugu. youtu.be/9foVxQraF8Y

1:16:46. Premotaj.
ahhahahhaaha gde se ovoga seti jbt daa,slično je
Ma mogu ja to puno boljee ali dobro..msm da moji početni radovi nisu loši
Šaljem ti samo da se domognem kompa

Opaaa,tuc tuc tuc dobro je ovo tvoje,bass je kul.
Cranium Cranium   17.04.2017 u 23:38

FoX (17.04.2017/21:17)
ahhahahhaaha gde se ovoga seti jbt daa,slično je
Ma mogu ja to puno boljee ali dobro..msm da moji početni radovi nisu loši
Šaljem ti
Bata mi prvi pao na pamet. Pajkanmen.

Dobar si za početak.
Jeste kul, samo kad bi nastavio.
FoX FoX   17.04.2017 u 23:44

ahahhah ali meni nije jasno kako si zapamtio tu muziku jbt

tnx,moraću da instaliram fl na laptopu pa ležeći da petljam...ubi me ovo sedenje

eee pa to brt..taj nastavak mene uvek ubija...ali moraću da promenim taktiku..kao što si ti rekao,mora prvo ritam da se odredi i ceo taj kostur a onda je najlakše petljati oko melodije...mada meni je taj kostur najteži

@zvezdas,na koju prvu pesmu si mislio?

evo midi,kran..baš da vidim šta ćeš da skarabudziš

Priloženi fajl : 1492465480.mid (0 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!

Forum početna