FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


FoX FoX   10.03.2019 u 21:36

atom (10.03.2019/19:20)
Evo,ovo nije loop-ovanje. 3 sata sam radio na ovome. Pre toga sam gledao neki kaubojski film,pa sam se naložio da sklepam nešto u western fazonu
Au brate, ako si ti sve ovo sam odradio, rodjen si za ovaj pos'o

Ali čisto sumnjam Kapiram da si izmiksovao samo neke semplove koje si pronašao Mada dobro i za to treba znanje
atom atom   10.03.2019 u 21:41

FoX (10.03.2019/20:36)
Au brate, ako si ti sve ovo sam odradio, rodjen si za ovaj pos'o

Ali čisto sumnjam Kapiram da si izmiksovao samo neke semplove koje si prona
Deo sa trubom sam sam odsvirao. Ovo ostalo su semplovi
Cranium Cranium   10.03.2019 u 22:25

atom (10.03.2019/20:41)
Deo sa trubom sam sam odsvirao. Ovo ostalo su semplovi
beatport.com/relea ... 88059

Ovom trubom?
atom atom   10.03.2019 u 22:39

Cranium (10.03.2019/21:25)
beatport.com/relea ... 88059

Ovom trubom?
Dap. Već sam čuo za taj mix,samo nisam znao da je to mix ovog K4DJ ili kako se već zove... uostalom čuje se da je deo sa trubom u mojoj verziji midi instrumental koji sam malo doterao.
Cranium Cranium   10.03.2019 u 22:59

atom (10.03.2019/21:39)
Dap. Već sam čuo za taj mix,samo nisam znao da je to mix ovog K4DJ ili kako se već zove... uostalom čuje se da je deo sa trubom u mojoj verziji midi i
Objasnjavas batice. Ali kako nece lik da prizna, cudo jedno. Samo modifikuje izjave. Nije sramota loopovati, i ja lupujem drum loops kada pokusavam da usinhronizujem akapele u ranom radu na projektima. (Kada radim remixe, prvo sinhronizacija akapele, posle "bitmejking". Gledam kako zvuce na razlicitim ritmovima, a mrzi me da cukam 100 puta. Pa iskoristim drum loops za proveru. Posle kad usinhronizujem, puj pike ne vazi. Krenem sam.
FoX FoX   10.03.2019 u 23:07

Hahahah što bi rekao jedan moj ortak, jaka priča
Elem, kako se pogodilo pa ti kran znaš rad ovog K4DJ
Cranium Cranium   10.03.2019 u 23:11

FoX (10.03.2019/22:07)
Hahahah što bi rekao jedan moj ortak, jaka priča
Elem, kako se pogodilo pa ti kran znaš rad ovog K4DJ
Moj drug soundhound mi je pomogao.
atom atom   10.03.2019 u 23:21

Cranium (10.03.2019/21:59)
Objasnjavas batice. Ali kako nece lik da prizna, cudo jedno. Samo modifikuje izjave. Nije sramota loopovati, i ja lupujem drum loops kada po
Dobro jesam loop-ovao,eto jesi srećan sad Taj deo sa trubom već postoji,nisam ga ja izmislio, ali ozbiljno,taj deo sam odsvirao,i modifikovao midi fajl da zvuči malo agresivnije.
FoX FoX   10.03.2019 u 23:22

Radi za ciju, majku mu

Soundhound stvarno svašta nadje...koristim ga već godinama. Mislim da Shazam nije toliko moćan.

Elem, pre par dana nađem alatku koja mi treba kao lebac. Aplikacija koja prepoznaje note. Jbg, olakša mi dosta. Zviždim i on mi kaže koja je nota u pitanju Malo je traljava ali 95% prepozna .
Cranium Cranium   10.03.2019 u 23:29

FoX (10.03.2019/22:22)
Radi za ciju, majku mu

Soundhound stvarno svašta nadje...koristim ga već godinama. Mislim da Shazam nije toliko moćan.

Elem, pre par dana nađ
Jeeeebiga, uporedim sa svojim prvim trakama i smorim se. Morala je da padne provera, da smirim ego. Drago mi je mogu ti reci. Ahahaha, salim se.

Ne seri da postoji valjan takav program. EKSTRA, sad nemas izgovore.

Forum početna