FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   16.06.2019 u 22:58

FoX (16.06.2019/20:48)
Ahahah ne seri Čudi me jer sam pre godinu dana skinuo celu kompilaciju zajedno sa demo albumima i napravio selekciju pesama koje mi se svidjaju..
Ne serem. Ta pesma je na LPU 9. Ma brate, tesko je provaliti kad su dva zasebna fajla. Probacu uporedo da ih iseckam i smiksam. Pa se mozda bolje cuje razlika. Da brate, Chris mu je bio do jaja prijatelj. Mada to su spekulacije. Ko zna sta je sve njemu u glavi bilo sve ove godine.
Cranium Cranium   16.06.2019 u 23:25

Morao sam da pojacam svoju verziju da bi se culo sta je drugacije. Na tisoj glasnoci se ne cuje ama bas nikakva razlika. Podelio sam ove dve pesme na barove, i iseckao. Pa ih spojio naizmenicno. Prvi bar je original, drugi bar moje cedo, treci bar opet original. Pa cetvrti moje cedo. I tako do kraja. Pazi da se ne zabrojis. Chesterov glas je u mojoj verziji malo svetliji i jasnije se cuje hi hat ( ck ck ck ck) Inace, i ja sam se pogubio slusajuci sta je sta.

Priloženi fajl : anllll.mp3 (7.28 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   16.07.2019 u 16:40

Birajuci bitove za nesusa, i ja se izlozih. Ajmo ovako. Neke corny, tralalala pesmice mi nudite, sto gluplje to bolje. A ja cu od toga probati da napravim benger. Tipa ne znam, crazy frog, barbie girl, britney i ekipa. A ja cu od toga probati da napravim nesto. Ahahahaha
FoX FoX   16.07.2019 u 21:49

Haah evo jedne youtube.com/watch?v=y6120QOlsfU
Biće još predloga
Cranium Cranium   16.07.2019 u 22:26

FoX (16.07.2019/19:49)
Haah evo jedne youtube.com/watch?v=y6120QOlsfU
Biće još predloga
Sta bre glupa pesma, ovo je himna. ODBIJAM DA SKRNAVIM OVO.
FoX FoX   16.07.2019 u 22:36

Zaboravih da tražiš glupu pesmu
Onda"Girl on fire" definitivno
Cranium Cranium   16.07.2019 u 22:47

FoX (16.07.2019/20:36)
Zaboravih da tražiš glupu pesmu
Onda"Girl on fire" definitivno
Ne losu pesmu, glupu pesmu. Ali bih mogao da semplujem Ališu svakako.
FoX FoX   16.07.2019 u 23:49

Pa ta pesma je 2u1 brt
Ne pada mi druga pesma na pamet..
Cranium Cranium   16.07.2019 u 23:54

FoX (16.07.2019/21:49)
Pa ta pesma je 2u1 brt
Ne pada mi druga pesma na pamet..
Ahahahahaahha, a i to sto kazes. Mada cu morati da ti kazem da si negde napisao da si promenio bio misljenje o njoj. Krecem...
Cranium Cranium   17.07.2019 u 00:16

Odustajem od Girl On Fire, kad mi se ne radi na tome. I ti znas da ubijes napad kreativnosti.

Forum početna